PoVo pożyczki to zobowiązania udzielane w 100 proc. przez internet. Dzięki temu klienci marki nie tracą czasu na dotarcie do placówki czy stanie w długich kolejkach do okienka. Wniosek o pożyczkę mogą wypełnić przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Povo – Oferta

Firma PoVo zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Marka swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które poszukują większego zastrzyku gotówki, a jego spłatę chcą rozłożyć nawet na kilkadziesiąt rat. Z tego powodu Povo pożyczki to zobowiązania w kwocie nawet do 15 000 zł. Tak wysoka kwota maksymalna oferty umożliwia całkowite dostosowanie Povo pożyczki do swoich potrzeb finansowych. Z kolei możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania nawet na 36 miesięcy zapewnia niską ratę, która nie nadwyręża nadmiernie kondycji domowego budżetu.

Povo – Formalności

Podjęcie Povo pożyczki to proces niezwykle szybki i łatwy. Dzięki temu poradzi sobie z nim nawet niedoświadczony użytkownik internetu. Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wpływ wynagrodzenia. Aby ubiegać się o dodatkowy zastrzyk gotówki, należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję kredytową. Wśród polskich firm pożyczkowych ofertę PoVo wyróżnia szybki proces weryfikacji klienta, dzięki czemu cały proces podejmowania zobowiązania przebiega błyskawicznie.

PoVo – Opinie

CROSS Loan, właściciel marki PoVo, działa na polskim rynku pozabankowym już od 2013 r. W tym czasie z usług marki skorzystało kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów. Doceniają oni przede wszystkim prosty i szybki proces podejmowania zobowiązania oraz brak skomplikowanych formalności. O uczciwości i etyce firmy świadczy wpis do Rejestru Firm Pożyczkowych oraz członkostwo w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Pożyczkodawca deklaruje tym samym przestrzeganie Kodeksu Dobrych Praktyk KPF, który wymaga od firm pozabankowych najwyższej dbałości o kondycję finansową swoich klientów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *