PożyczkoMistrz to popularna firma pozabankowa, która po mistrzowsku udziela zobowiązań krótkoterminowych w kwocie od 500 do 1000 zł.

PożyczkoMistrz umożliwia podjęcie krótkoterminowej pożyczki pozabankowej przez Internet. Dzięki swojej dopasowanej ofercie marka zaspokaja nagłe potrzeby finansowe tysięcy Polaków. To właśnie po PożyczkoMistrza warto sięgnąć, kiedy pojawiają się nieprzewidziane wydatki, a portfel świeci pustkami.

PożyczkoMistrz – oferta

Firma PożyczkoMistrz zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Marka oferuje krótkoterminowe zobowiązania gotówkowe w kwocie od 500 do 1000 zł, choć maksymalna kwota pożyczki dla nowych klientów to 350 zł. Ten idealny drobny zastrzyk gotówki może nam pomóc uporać się z nieprzewidzianymi wydatkami, np. naprawą samochodu czy wizytą hydraulika. Długość zobowiązania można dowolnie dostosować do swoich potrzeb, wybierając termin spłaty z przedziału od 2 do 30 dni. W ten sposób każdy klient otrzymuje możliwość spersonalizowania pożyczki w taki sposób, aby całkowicie odpowiadała jego potrzebom.

PożyczkoMistrz – formalności

Pożyczki w PożyczkoMistrzu przeznaczone są dla osób w przedziale wiekowym 20-65 lat, które nie posiadają negatywnych wpisów w bazach dłużników oraz Krajowym Rejestrze Długów. Marka umożliwia podjęcie pożyczki przez Internet, dlatego w swojej działalności stawia przede wszystkim na maksymalne ograniczenie formalności i skrócenie czasu oczekiwania na gotówkę. Podjęcie pożyczki na stronie marki jest niezwykle proste – w tym celu należy wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty przy pomocy niezwykle intuicyjnych suwaków. Następnie pozostaje wypełnić wniosek przy pomocy danych z dowodu osobistego i oczekiwać na decyzję. Pożyczkodawca współpracuje aż z siedmioma bankami, aby pieniądze trafiały do klientów jeszcze szybciej.

PożyczkoMistrz – opinie

Firma reklamuje się hasłem „pożyczamy po mistrzowsku”, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród polskiego społeczeństwa ze względu na szybkość i prostotę procesu podejmowania zobowiązania. Pożyczkomistrz.pl jest uważany za pierwszy w Polsce serwis, który realizuje ideę błyskawicznej pożyczki online – dodatkowy zastrzyk gotówki możemy otrzymać nawet w 30 minut.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *