Ocena redakcji

83
1 Ocen
obsługa klienta 81%
formalności 80%
szybkość 89%
intuicyjna obsługa strony 87%
akceptowalność 81%

Profi Credit jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji.

Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce, która działa na polskim rynku od 2004 roku i przez ten czas zdążyła zdobyć zaufanie klientów dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Jako jedna z niewielu firm pożyczkowych dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów, w których możemy zaciągnąć pożyczkę.

Profi Credit- oferta

Profi Credit udziela pozabankowych pożyczek gotówkowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. W ramach pożyczki dla klientów indywidualnych możemy pożyczyć nawet 25 000 zł. Maksymalny okres spłaty zobowiązania finansowego wynosi nawet 36 miesięcy. Dla świeżo upieczonych przedsiębiorców dostępna kwota to 15 000 zł, natomiast dla stałych klientów próg ten wynosi nawet 25 000 zł na 48 miesięcy. Oferta obejmuje również pożyczki dla zadłużonych (np. kredytobiorców bankowych), osób nie mających stałego zatrudnienia lub osiągających nieregularne dochody. Przyznanie pożyczki i jej kwota jest jednak zależna od wyliczanej przez Profi Credit zdolności kredytowej interesanta.

Profi Credit- formalności

Na stronie internetowej nie ma kalkulatora pożyczek, ponieważ firma przygotowuje odrębną ofertę dla każdego klienta zależnie od kwoty, okresu spłaty oraz jego zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące wysokości raty możemy poznać po wysłaniu wniosku.
Aby ubiegać się o pożyczkę na raty w ProfiCredit należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad 140 oddziałów spółki lub zaprosić agenta do siebie. Niezbędny jest tylko podstawowy zestaw dokumentów. Nie musisz również ruszać się z domu, ponieważ decyzję dostaniesz przez telefon.
Marka przygotowała dla swoich klientów ciekawe rozwiązanie w przypadku problemów ze spłatą pożyczki. Na ratunek spieszy specjalny pakiet usług dodatkowych „Twój Pakiet”, dający możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%. Oznacza to, że w dowolnym momencie kalendarza spłat można skorzystać z tak zwanych wakacji kredytowych.

Sprawdź pożyczkę Profi Credit

Jak wziąć pożyczkę Profi Credit

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć na dwa różne sposoby. Jeden z nich to pozostawienie swoich danych kontaktowych na stronie internetowej pożyczkodawcy i oczekiwanie na telefon doradcy klienta. Drugi sposób to samodzielnie wypełnienie wniosku online. W tym przypadku najpierw musisz określić, o jaką kwotę chcesz się ubiegać, a następnie wypełnić prosty formularz za pomocą swoich danych osobowych. Po kilku minutach zadzwoni do Ciebie konsultant marki, by przeprowadzić wstępny proces weryfikacji Twojej zdolności kredytowej i umówić Cię na spotkanie z Doradcą Terenowym. To właśnie on przeprowadzi Cię przez cały proces podejmowania pożyczki.

Wady i zalety Profi Credit

Niewątpliwą zaletą zobowiązań tej marki jest to, że o pożyczkę mogą ubiegać się nawet ci klienci, którzy mają już otwarte zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Warto również dodać, że informacje o wstępnej kwocie oferowanego zobowiązania przekazywane są już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Drobnym minusem oferty jest brak elastyczności w zakresie wypłaty środków. Pieniądze przekazywane są wyłącznie na rachunek bankowy klienta, co nieco wydłuża czas oczekiwania na niezbędne środki. Dla zabieganych pożyczkobiorców wadą może być również to, że złożenie wniosku wymaga rozmowy telefonicznej z konsultantem i nie można wypełnić go samodzielnie przez internet.

Przykładowe koszty pożyczki Profi Credit

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 7,79%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 5 692 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 474 zł, odsetki – 1 189 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 76,76%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 297 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 10 692 zł. Stan na dzień 9.04.2020 r.

Profi Credit- opinie

Profi Credit szczyci się liczbą ponad 72 000 udzielonych pożyczek na terenie naszego kraju, na łączną kwotę 686 mln złotych. Firma kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Ponadto, po 6 miesiącach terminowej spłaty rat marka oferuje swoim klientom członkostwo w Klubie Dobrego Klienta, dzięki czemu mogą oni zyskać liczne przywileje. Wśród wielu pozytywnych opinii najczęściej wymieniane to szybki dostęp do dużej gotówki, niskie raty oraz długi okres spłaty.

Profi Credit kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 33 496 00 60

Zobacz również ofertę pożyczki z żyrantem

Inni certyfikowani pożyczkodawcy

87%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
86%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *