Solcredit

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
solcredit screen ze strony

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Solcredit to innowacyjna firma doradcza, która umożliwia podjęcie krótkoterminowej pożyczki na nieprzewidziane wydatki. W niezwykle krótkim czasie porównuje oferty firm pożyczkowych, by wskazać klientowi tę najkorzystniejszą. Marka powstała w 2011 r. w Estonii. Wkrótce jednak rozszerzyła swoją działalność również na Hiszpanię, a w tej chwili także na Polskę.

Solcredit – Oferta

Przy pomocy porównywarki Solcredit można pożyczyć od 100 zł do nawet 5000 zł na podreperowanie domowego budżetu. To wspaniałe rozwiązanie na wypadek niespodziewanych wydatków, związanych np. z naprawą samochodu, wizytą elektryka czy wymianą pralki. Spłatę takiego zobowiązania można rozłożyć na okres od 91 do nawet 120 dni. W ten sposób uregulowanie całej pożyczki staje się dużo mniejszym obciążeniem dla portfela. Warto również dodać, że wszelkie usługi tej inteligentnej porównywarki chwilówek są całkowicie darmowe.

Solcredit – Formalności

Za pośrednictwem innowacyjnej technologii marka błyskawicznie wyszukuje i porównuje oferty pożyczek. Wynik tej analizy przedstawiany jest konsumentowi w transparentny i przejrzysty sposób, by ten mógł bez przeszkód ocenić warunki każdej z nich. W ten sposób wybranie zobowiązania dostosowanego do swoich potrzeb finansowych staje się banalnie proste.

Dużą zaletą tego narzędzia jest również całkowicie zautomatyzowany proces podejmowania pożyczki, dzięki któremu odpowiedź kredytowa udzielana jest klientowi zaledwie w 4 minuty od chwili złożenia wniosku. Dla wygody pożyczkobiorcy taki wniosek można złożyć zarówno przez komputer, jak i urządzenie mobilne. Oznacza to, że o pożyczkę można ubiegać się o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie.

Jak wziąć pożyczkę Solcredit

Pierwszym krokiem do podjęcia pożyczki jest wybór kwoty i czasu spłaty zobowiązania, o które chcemy się ubiegać. Następnie należy wypełnić krótki formularz, podając w nim m.in. swoje dane osobowe. Odpowiedź otrzymasz zaledwie w ciągu 5 minut od złożenia wniosku. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze znajdą się na Twoim koncie maksymalnie w ciągu doby.

Wady i zalety Solcredit

Serwis działa całodobowo przez wszystkie dni tygodnia. Oznacza to, że można na nim uzyskać pomoc w podjęciu pożyczki również w weekendy i święta. Dużym atutem oferty jest również to, że o pożyczkę przez internet mogą ubiegać się nawet osoby bez zatrudnienia.

Minusem oferty jest konieczność posiadania numeru telefonu oraz rachunku bankowego, by móc skorzystać z usługi. Z kolei klientami marki mogą zostać wyłącznie osoby mieszkające na stałe na terenie Polski.

Przykładowe koszty pożyczki Solcredit

[infobox]Solcredit pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 91 do 120 dni, maksymalne RRSO wynosi 526%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 374,80zł, całkowita płatność wyniesie 2374,80zł; RRSO 99,98%. Solcredit nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r.[/infobox]

Solcredit – Opinie

Solcredit stawia ogromny nacisk na przejrzystość swojej oferty, bezpieczeństwo klientów, poufność danych oraz wysoki poziom obsługi. Te cechy z pewnością wpływają na pozytywne postrzeganie marki na polskim rynku pozabankowym. Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych użytkowników na temat tej firmy. Być może sam skorzystałeś już z jej usług i możesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi? Zachęcamy!

Solcredit kontakt

Niestety marka nie udostępnia na swojej stronie żadnych danych kontaktowych. Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie, musisz wpisać je w formularzu kontaktowym.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz