Ocena redakcji

8.3
0 Ocen
Szybkość 8.1
Formalności 8.0
Obsługa klienta 8.8
Akceptowalność 8.2
Intuicyjna obsługa strony 8.5

Vippo to marka, która oferuje długoterminowe pożyczki gotówkowe. To zobowiązania ratalne, a więc podzielone na równe transze wygodne do spłaty.

Vippo pożyczki – oferta

Marka oferuje swoim klientom pożyczki w kwocie od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 36 miesięcznych rat. Całkowity koszt każdego zobowiązania poznajemy indywidualnie, po ustaleniu własnych warunków pożyczki. W ten sposób możemy w łatwy i wygodny sposób dopasować kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty do indywidualnej sytuacji finansowej. Przy wybieraniu tych parametrów automatycznie wyliczana jest także wysokość raty, aby klient mógł z łatwością ocenić, czy będzie w stanie spłacać pożyczkę bez uszczerbku dla domowego budżetu.

Vippo pożyczki – formalności

Pożyczkodawca stawia na prostotę i łatwość otrzymania pożyczki. To zobowiązanie dostępne dla konsumentów niezależnie od ich wieku, marka nie wymaga także zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Do złożenia wniosku potrzebne są jedyne dane z dowodu osobistego oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Umowa o podjęciu pożyczki zawierana jest poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł z osobistego konta pożyczkobiorcy. Przy podejmowaniu pożyczki nie jest potrzebne poręczenie ani dodatkowe zabezpieczenia, a cała procedura zdobycia dodatkowych pieniędzy na nieprzewidziane wydatki została skrócona do absolutnego minimum.

Jak wziąć pożyczkę Vippo

Proces podejmowania pożyczki tej marki należy rozpocząć od określenia kwoty i długości zobowiązania. Następnie należy wypełnić krótki formularz i zweryfikować swoje dane. Decyzję kredytową otrzymasz już w ciągu minuty od złożenia wniosku.

Wady i zalety Vippo

Największym atutem tej oferty jest to, że pożyczka w innej instytucji finansowej nie przekreśla możliwości ubiegania się o zobowiązanie tej marki. Wśród plusów należy podkreślić również fakt, że marka udziela odpowiedzi na każdy złożony wniosek. Z kolei decyzja kredytowa wydawana jest w niezwykle szybkim tempie, bowiem już w ciągu minuty od złożenia wniosku.

Niestety w jednym czasie można mieć otwartą tylko jedną pożyczkę tej marki. Ponadto marka udziela swoich zobowiązań wyłącznie tym klientom, którzy ukończyli 25 lat.

Przykładowe koszty pożyczki Vippo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 23 miesięczne raty równe po 233,43 zł i ostatnia 24. rata w wysokości 233,84 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Vippo pożyczki – opinie

Vippo to nowa marka na polskim rynku zobowiązań pozabankowych, jednak już dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania firma. Pożyczkodawca duży nacisk stawia na wysoką jakość obsługi klienta – w Vippo każdy pożyczkobiorca ma czuć się jak prawdziwy VIP. To właśnie na tych wysokich standardach i atrakcyjnej ofercie oparta jest działalność marki, dzięki której cieszy się ona dużym uznaniem wśród polskich konsumentów.

Vippo kontakt

Adres e-mail: 22 3 76 00 76

Telefon kontaktowy: [email protected]

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *