Provident poszerzył swoją ofertę o zupełnie nowe zobowiązanie. Pożyczka 4x0 ma pomóc Polakom w sfinansowaniu wymarzonych wakacji.

Z okazji wakacji Provident przygotował dla nowych klientów zobowiązanie finansowe w zupełnie nowej odsłonie. Pożyczka 4×0 to darmowa pożyczka ze spłatą w czterech równych ratach.

Provident to jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych na polskim rynku pozabankowym. Każdego roku z jej usług korzystają tysiące osób. Tym razem marka postanowiła wesprzeć swoich nowych klientów w sfinansowaniu wymarzonych wakacji. W tym celu poszerzyła swoją ofertę o zupełnie nowe zobowiązanie.

Pożyczka 4×0 – bez opłat, jeśli spłacisz w terminie

Pożyczka 4×0 to zobowiązanie ratalne, po które mogą sięgnąć nowi klienci Providenta. Osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług marki, mogą w ten sposób uzyskać pożyczkę w kwocie od 500 do 1500 zł na okres 4 miesięcy. Takie zobowiązanie należy spłacić w czterech równych miesięcznych ratach. Jeśli uregulujemy je w terminie, pożyczka będzie całkowicie darmowa.

Pożyczka na start od Providenta ma wspomóc nowych klientów firmy w pokryciu wakacyjnych wydatków. Niska kwota zobowiązania i brak dodatkowych kosztów sprawiają, że nowa oferta Providenta jest świetnym rozwiązaniem na załatanie dziury w domowym budżecie po urlopowych szaleństwach.

 

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Pamela Rosa Flores
    4 grudnia 2018 at 10:39 — Odpowiedz

    Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019. skontaktuj się ze mną teraz: [email protected]

  2. renata vidisevska
    7 sierpnia 2020 at 01:16 — Odpowiedz

    Potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną dzisiaj w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek pod adresem:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *