Ocena redakcji

82
0 Ocen
Akceptowalność 80%
Szybkość 88%
Obsługa klienta 82%
Formalności 81%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Marka YOLO to nowy gracz na polskim rynku pożyczkowym. Udziela zobowiązań ratalnych w kwocie od 1000 do 8000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy.

Pożyczki YOLO to innowacyjne produkty finansowe oparte na jasnych i przejrzystych zasadach. Zrewolucjonizowany proces podejmowania zobowiązania zdecydowanie wyróżnia markę na polskim rynku pozabankowym.

Yolo – Oferta

Marka udziela zobowiązań ratalnych w wysokości od 1000 do 8000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Podjęte zobowiązanie spłacamy w miesięcznych ratach, dzięki czemu stanowi ono ciekawą alternatywę dla kredytów bankowych. Możliwość samodzielnego wyboru liczby rat pozwala dostosować ich wysokość do własnej sytuacji finansowej. W ten sposób raty stają się łatwe do spłaty, a konsument nie nadwyręża swojej kondycji finansowej.

Warto wspomnieć, że pożyczka tej marki jest całkowicie darmowa, jeśli spłacimy ją w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy. Wówczas klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył – bez żadnych opłat, prowizji czy odsetek naliczonych od pożyczonej kwoty. To świetna oferta dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki „na już”.

Yolo – Formalności

Aby otrzymać pożyczkę, należy posiadać obywatelstwo polskie i mieszkać na terenie kraju. Zobowiązania YOLO to pożyczki przeznaczone dla osób w wieku od 25 do 65 lat.

Wyjątkowość oferty tej marki polega na całkowitym zrewolucjonizowaniu procesu dostarczania gotówki do klienta. Większość firm pożyczkowych, które działają na polskim rynku pozabankowym, przekazuje swoim klientom pieniądze przy pomocy przelewu na konto. Tymczasem taki rachunek trzeba wcześniej zweryfikować przelewem weryfikacyjnym, co często wydłuża czas oczekiwania na potrzebne pieniądze. W YOLO pożyczka trafia do klienta natychmiast po podpisaniu umowy przywiezionej przez kuriera. To właśnie wtedy pożyczkobiorca otrzymuje specjalną kartę, którą może płacić za transakcje w sklepie oraz w internecie. Tą kartą może się posłużyć także przy wypłacaniu gotówki z bankomatu.

Jak wziąć pożyczkę Yolo

Proces ubiegania się o pożyczkę tej marki powinniśmy zacząć od wypełnienia krótkiego wniosku na jej stronie internetowej. Kolejnym krokiem jest wniesienie opłaty w wysokości 37 zł, aby pobrać raport skoringowy na swój temat. Ostatnim etapem jest natomiast oczekiwanie na decyzję.

Wady i zalety Yolo

Ogromną zaletą pożyczek tej marki jest możliwość wyboru sposobu, w jaki chcemy otrzymać gotówkę. Klient może otrzymać pieniądze tradycyjnie na rachunek bankowy lub odebrać je samodzielnie na poczcie. Dużym plusem jest również to, że do wnioskowania o pożyczkę nie są potrzebne żadne zaświadczenia i dokumenty poświadczające uzyskiwanie dochodu.

Największym minusem tej oferty jest natomiast konieczność wniesienia opłaty za raport skoringowy. Warto podkreślić, że należy tego dokonać jeszcze przed otrzymaniem decyzji kredytowej. Ponadto marka wyklucza możliwość podejmowania zobowiązań finansowych przez osoby posiadające zadłużenie w BIK i BIG.

Przykładowe koszty pożyczki Yolo

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3.000 zł; umowa na 9 miesięcy. Spłata pożyczki w ciągu 9 miesięcy od daty zawarcia umowy: RRSO = 66,28%; całkowita kwota do spłaty = 3.685,90 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 8%; całkowity koszt pożyczki 685,90 zł (w tym: prowizja oraz koszt Usługi Pobrania Danych Finansowych 585 zł, odsetki 100,90 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Yolo – Opinie

Marka dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku pozabankowym. Jej dotychczasowi klienci ogromnie chwalą zrewolucjonizowany i innowacyjny proces wyposażenia konsumenta w gotówkę. Niezwykła szybkość i wygoda tego rozwiązania sprawiają, że pożyczki tej marki zyskują coraz większą popularność.

Yolo kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 222 28 28 28

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *