Ocena redakcji

8.5
6 Ocen
Akceptowalność 8.9
Formalności 8.9
Szybkość 8.2
Intuicyjna obsługa strony 8.4
Obsługa klienta 8.0

Zaliczka.pl to międzynarodowa marka, która swoje zobowiązania kieruje do klientów na terenie Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Francji i Polski.

Zaliczka.pl oferuje swoim klientom dostęp do krótkoterminowych zobowiązań finansowych niezależnie od dnia tygodnia – wnioskować o pożyczkę można 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Proces otrzymania zobowiązania jest szybki i wygodny, dzięki czemu marka cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów.

Zaliczka.pl – oferta

Oferta tego pożyczkodawcy zawiera zobowiązania podejmowane na 15 bądź 30 dni w kwocie od 100 do 200

0 zł. Wypełnienie wniosku trwa mniej niż 5 minut, natomiast potrzebne środki możemy mieć na koncie już w ciągu godziny. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczyć można na dowolny cel, np. zakup sprzętu elektronicznego, remont mieszkania czy zagraniczną wycieczkę.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl – formalności

O pożyczkę w Zaliczce.pl może ubiegać się każdy Polak w wieku powyżej 21 lat. Do otrzymania zobowiązania należy legitymować się stałymi dochodami z tytułu pensji, emerytury, renty, własnej działalności bądź dochodu pozyskiwanego z innych źródeł. Konieczne jest także uiszczenie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł z własnego konta osobistego. Dla stałych klientów pożyczkodawca przygotował możliwość podjęcia pożyczki także poprzez wysłanie wiadomości SMS – takie rozwiązanie znacząco ułatwia i skraca cały proces zaciągania pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę Zaliczka.pl

W swojej działalności marka stawia na prostotę i przejrzystość. Z tego powodu formalności związane z procesem ubiegania się o pożyczkę zostały ograniczone do minimum. Aby otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki, wystarczy określić kwotę, o jaką chcesz się ubiegać, a następnie wypełnić krótki wniosek. Pieniądze możesz otrzymać już w ciągu 30 minut.

Wady i zalety Zaliczka.pl

Największą zaletą tej oferty jest możliwość całkowitego dostosowania wysokości zobowiązania do własnych potrzeb. Do dyspozycji klientów są bowiem pożyczki w przedziale od 100 do nawet 2000 zł. Ponadto dla swoich stałych klientów marka przygotowała dodatkowe udogodnienie – mogą podjąć pożyczkę po prostu wysyłając wiadomość SMS, a pieniądze natychmiast znajdą się na ich kontach.

Wśród minusów tej marki znajduje się ograniczony kontakt z doradcami klienta. Niestety biuro obsługi czynne jest wyłącznie w dni robocze. Warto również wspomnieć, że oferta nie umożliwia dostosowania czasu spłaty do własnych potrzeb finansowych. Każda pożyczka podejmowana jest bowiem na 30 dni.

Przykładowe koszty pożyczki Zaliczka.pl

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony:

Na dzień 09 kwietnia 2020 roku całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, prowizja przygotowawcza 150 zł, prowizja administracyjna 4,93 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna, aktualna stopa procentowa wynosi 8%, odsetki kapitałowe 6,57 zł, RRSO 518,11%, całkowita kwota do zapłaty 1161,50 zł.

Zaliczka.pl – opinie

Zaliczka to międzynarodowa firma, która cieszy się sporym uznaniem na wielu europejskich rynkach. Z jej usług skorzystało już tysiące klientów z różnych krajów. Bogate doświadczenie owocuje wypracowaniem wysokich standardów w obsłudze klienta i nieustannym dostosowywaniem oferty produktowej do rzeczywistych potrzeb potencjalnych klientów.

Zaliczka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: (22) 206 21 49

Pożyczki online

87%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
86%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *