Ocena redakcji

82
3 Ocen
Formalności 82%
Akceptowalność 80%
Obsługa klienta 81%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa serwisu 88%

Funeda to popularna instytucja pożyczkowa, która udziela zobowiązań gotówkowych w kwocie od 2000 zł do 12 000 zł nawet na 48 miesięcy.

Funeda udziela zobowiązań ratalnych w kwotach od 2000 zł do nawet 12 000 zł. Ogromną zaletą pożyczek tej marki jest możliwość samodzielnego wyboru wysokości oraz długości spłaty zobowiązania, dzięki czemu można je dowolnie dopasować do swoich potrzeb.

Zobacz pożyczkę w Funeda

Funeda – oferta

Marka oferuje pożyczki w wysokości od 2000 zł do nawet 12 000 zł. Przeznaczone są obywateli polskich w wieku od 20 do 70 lat. Spłata podejmowanego zobowiązania rozkładana jest na wskazaną przez klienta liczbę rat (maksymalnie 48). Możliwość samodzielnego wyboru liczby rat oraz wydłużony okres spłaty sprawiają, że zobowiązanie można całkowicie dostosować do własnej kondycji finansowej. Spłata rat nie stanowi wówczas nadmiernego obciążenia dla rodzinnego budżetu, a uregulowanie całego zobowiązania staje się znacznie ułatwione.

Funeda – formalności

Do podjęcia zobowiązania gotówkowego tej marki należy posiadać konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej oraz telefon komórkowy. Proces podejmowania pożyczki należy rozpocząć od wypełnienia wniosku na stronie internetowej marki. Następnie trzeba potwierdzić swój rachunek bankowy za pomocą usługi Instantor. To niezwykle szybka i nowatorska metoda weryfikacji właściciela konta bankowego, dzięki której pożyczki marki Funeda trafiają do klientów w błyskawicznym tempie.

Wnioskuj o pożyczkę Funeda

Jak wziąć pożyczkę Funeda

Pierwszym krokiem do podjęcia pożyczki jest wypełnienie wniosku kredytowego na stronie marki i zweryfikowanie swojego rachunku bankowego. Wniosek zostanie rozpatrzony już w ciągu 15 minut i wkrótce po jego złożeniu skontaktuje się z Tobą analityk, by porozmawiać o pożyczce. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, pieniądze zostaną natychmiast przelane na Twoje konto.

Wady i zalety Funeda

Do minusów tej oferty należy ograniczona możliwość kontaktu z przedstawicielami marki, bowiem biuro obsługi czynne jest wyłącznie od poniedziałku do piątku. Z kolei największą zaletą marki jest niezwykle szeroka oferta, która obejmuje pożyczki od 500 zł do nawet 10 000 zł. W zależności od potrzeb są to zobowiązanie podejmowane na krótko (2 miesiące) lub na długo (nawet 24 miesiące).

Ogromnym atutem jest także korzystanie z usług operatora płatności, dzięki któremu pieniądze trafiają na konta pożyczkobiorców z pominięciem sesji ELIXIR. Oznacza to, że dodatkowym zastrzykiem gotówki można cieszyć się już w kilka chwil po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Niestety kolejnym minusem jest to, że ta procedura obowiązuje wyłącznie w godzinach pracy Funeda.

Przykładowe koszty pożyczki Funeda

Reprezentatywny przykład pożyczki
Pożyczana kwota 5000 zł
Okres pożyczki 12 msc
Oprocentowanie 8%
Odsetki od kwoty pożyczki 394.52 zł
RRSO 8.01%
Całkowita kwota do spłaty 5394.52 zł

Funeda – opinie

Opinie o marce są bardzo pozytywne. Dotychczasowi klienci doceniają szeroką rozpiętość kwotową udzielanych zobowiązań. Cenią również możliwość samodzielnego wyboru okresu spłaty, dzięki której wysokość raty można dostosować do własnej sytuacji finansowej. Szybkość przelewu gotówki na konto to dodatkowy atut zobowiązań gotówkowych tej firmy pożyczkowej.

Funeda kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 71 756 77 56

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *