Ocena redakcji

77
2 Ocen
Obsługa klienta 90%
Formalności 87%
Akceptowalność 50%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Pożyczki online udzielane przez telefon to domena marki Kredyt5, która udziela swoich pożyczek za pomocą firmy Takto Finanse.

Kredyt5 to oferta ratalnej pożyczki online dostępnej przez telefon. Na stronie Kredyt5 nie musisz wypełniać pełnego wniosku o pożyczkę z wszystkimi danymi odnośnie wieku, zatrudnienia, czy form zamieszkania. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie i uzgodni wszystkie formalności związane z udzieleniem pożyczki. Łącznie z faktem jej podpisania, gdyż w Kredyt5 wszystko dzieje się przez telefon.

Zobacz oferte Kredyt5

Pożyczki przez telefon

Firma Kredyt5 zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Pożyczki przez telefon są dla osób, które boją się wypełniać wszystkie dane za pośrednictwem internetu. Dlatego właśnie serwis Kredyt5 wymaga jedynie podania podstawowych danych kontaktowych, a całą resztę załatwia się podczas rozmowy telefonicznej na koszt oczywiście firmy. To dziś najprostsza i najszybsza forma udzielenia pożyczki osobie, która jej bardzo potrzebuje. Nie potrzeba żadnego listonosza ani kuriera, aby móc cieszyć się przyznaną kwotą pożyczki.

Kredyt5 oferta pożyczki

Kredyt5.pl to serwis udzielający pożyczek za pośrednictwem firmy Takto Finanse. Otrzymasz tu pożyczkę w kwocie do 10 tysięcy złotych rozłożoną nawet na 36 miesięcy, czyli 3 lata. Aby ubiegać się o pożyczkę Kredyt5 od Takto Finanse musisz posiadać udokumentowany dochód w wysokości minimum 500 zł. Wszelkie formalności, tak jak wspominaliśmy wyżej, załatwiane są przez telefon.

Złóż wniosek o pożyczkę Kredyt5

Kredyt5 opinie

Jeżeli skorzystałeś już z usług serwisu Kredyt5 podziel się swoją opinią poniżej. To ważne dla wszystkich aby wiedzieli, co i z czym łączyć. Nie ma nic lepszego dla każdej marki, aniżeli polecający dany produkt zadowoleni klienci. Może się zdarzyć również tak, że nie będziesz zadowolony z usług danej pożyczki – my dokładamy wszelkich starań, bo dla nas jesteś najważniejszy!

kredyt5 chwilówki

Certyfikat odpowiedzialnego pożyczkodawcy, jakim się posługujemy ma świadczyć właśnie o fakcie najwyższego profesjonalizmu z jakim podchodzimy do każdej sprawy. Bierz pożyczki z rozsądkiem i świadomie.

kredyt5 opinie
1
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Dora
    6 czerwca 2016 at 07:55 — Odpowiedz

    Kredyt5 to fajne rozwiązanie bo szybko, sprawnie. Wzięłam kasę bez utrudnień. Spłaciłam i chętnie wrócę do nich.

  2. Henryk
    26 lipca 2016 at 12:08 — Odpowiedz

    Mała ilość formalności oraz szybka kasa to duża zaleta tej firmy. Jedyne co nie zadowala część klientów to mała akceptowalność, lecz raczej strona jest godna polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.