Ocena redakcji

93
2 Ocen
Akceptowalność 92%
Obsługa klienta 92%
Formalności 93%
Szybkość 95%

Lime-Kredyt oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe, które podejmujemy poprzez wypełnienie krótkiego wniosku na stronie internetowej marki.

Lime-Kredyt to internetowy serwis pożyczkowy, który oferuje dostęp do dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki. Ubieganie się o niezbędne pieniądze to proces przejrzysty i niezwykle szybki. Fundusze możemy mieć na swoim koncie już po kilku minutach od akceptacji wniosku.

Zobacz pożyczkę LimeKredyt

Lime-Kredyt – oferta

Marka udziela zobowiązań pozabankowych w kwotach od 100 do 3600 zł. W swojej ofercie posiada wyłącznie pożyczki krótkoterminowe. Można je podjąć na okres od 7 do 30 dni. O długości okresu kredytowania decyduje sam klient poprzez ustawienie suwaka na stronie internetowej marki w odpowiedniej pozycji. W ten sposób może wybrać liczbę dni zgodną ze swoimi potrzebami, np. pożyczyć pieniądze do chwili otrzymania wypłaty.  Dla nowych klientów pożyczka w Lime-Kredyt to zobowiązanie zupełnie darmowe. W ten sposób marka chce zachęcić Polaków do podejmowania pożyczek na nieprzewidziane wydatki oraz budować z nimi długoterminowe relacje.

Wnioskuj o pożyczkę LimeKredyt

Lime-Kredyt – formalności

Warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie polskiego dowodu osobistego oraz ukończone 18 lat. Podejmowanie pożyczki w tej firmie pożyczkowej wiąże się z otrzymaniem specjalnej taryfy. Klienci Lime-Kredyt mogą zostać zakwalifikowani do taryf: Lime/Start, Lime/Silver, Lime/Gold oraz VIP. To właśnie taryfy określają maksymalną kwotę, termin i bieżącą stopę procentową pożyczek. Marka przygotowała dla swoich stałych klientów również wyjątkowy program lojalnościowy. Dzięki niemu każda kolejna pożyczka wiąże się z niższymi opłatami. Program lojalnościowy, który nagradza lojalnych klientów marki, to rozwiązanie unikatowe na polskim rynku pozabankowym.

Dużym atutem Lime-Kredyt jest również sposób wypłacania pieniędzy. Tradycyjnie można otrzymać je na konto bankowe, ale także na imienną kartę bankową Visa lub Mastercard czy na konto PayPal. Niestety minusem oferty tej marki jest brak możliwości podjęcia pożyczki telefonicznie. W ten sposób z grona potencjalnych klientów wykluczone zostają osoby niewprawione w obsłudze komputera.

Lime-Kredyt – opinie

Pożyczkodawca w swojej działalności stawia przede wszystkim na uczciwość i przejrzystość. Marka podkreśla, że za firmą stoją prawdziwi ludzie z krwi i kości. Aby budować swoją wiarygodność, jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych na polskim rynku pozabankowym, ujawnia nazwiska i twarze kierownictwa. Przejrzystość oferty i bezpieczeństwo oferowane klientom jest doceniane wśród polskich konsumentów, którzy chętnie sięgają po zobowiązania tej marki.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *