Ocena redakcji

82
0 Ocen
Akceptowalność 88%
Szybkość 80%
Formalności 81%
Obsługa klienta 80%
Intuicyjna obsługa strony 83%

LendUp to marka działająca na rynku pozabankowym. Oferuje pożyczki gotówkowe w kwotach od 500 do nawet 15 000 zł. Jak ubiegać się o takie zobowiązanie?

LendUp to marka należąca do znanej na polskim rynku spółki Profi Credit. Na krajowym rynku pożyczek pozabankowych wyróżnia się dużą rozpiętością kwot oferowanych przez siebie zobowiązań. To uniwersalne pożyczki, po które chętnie sięgają Polacy przy finansowaniu mniejszych lub większych wydatków.

LendUp – oferta

Marka udziela zobowiązań w kwotach od 500 zł do 15 000 zł. Tak duża rozpiętość kwotowa oferowanych pożyczek pozwala w łatwy i szybki sposób dopasować podejmowanie zobowiązanie do własnych potrzeb finansowych. W ten sposób firma pożyczkowa zaspokaja zarówno potrzeby osób, które potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki, jak i osób poszukujących większego finansowania, np. na remont domu czy zakup samochodu.

LendUp – formalności

Wniosek o pożyczkę można wypełnić na stronie internetowej marki lub telefonicznie przy pomocy konsultanta. Przy podejmowaniu pożyczki online nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Do ubiegania się o zobowiązanie wystarczą bowiem dane podane w formularzu. Marka nagradza klientów za złożenie wniosku online. Wówczas odsetki od każdej pożyczki wynoszą dokładnie 0 proc.

LendUp na polskim rynku wyróżnia także niezwykła szybkość procesu podejmowania zobowiązania. Analiza wniosku składanego przez internet odbywa się automatycznie, dlatego decyzję kredytową potencjalny klient otrzymuje od razu po złożeniu wniosku. Pożyczone pieniądze zostają niezwłocznie wypłacone pożyczkodawcy na rachunek bankowy. Dużym atutem tego pożyczkodawcy jest korzystanie z błyskawicznych przelewów, dzięki czemu środki trafiają na konto pożyczkobiorcy od razu po akceptacji wniosku (nawet w weekendy i święta).

Jak wziąć pożyczkę LendUp

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wejść na stronę internetową marki i na specjalnym suwaku ustalić preferowaną wysokość zobowiązania. Następnie w formularzu poniżej należy wpisać swoje imię i numer telefonu. Później pozostaje już tylko oczekiwanie na telefon od konsultanta marki.

Wady i zalety LendUp

Do największych zalet tej oferty należy jej szeroka rozpiętość. Marka oferuje bowiem zobowiązania w kwotach od 500 do nawet 15 000 zł. Ponadto firma umożliwia także odroczenie spłaty jednej raty w momencie przejściowych kłopotów finansowych.

Za minus należy uznać brak możliwości wypełnienia wniosku online oraz brak możliwości sprawdzenia wysokości raty przy wybieraniu kwoty zobowiązania. Poważną wadą jest także brak możliwości samodzielnego skontaktowania się z konsultantem w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba.

Przykładowe koszty pożyczki LendUp

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 7,79%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 5 692 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 474 zł, odsetki – 1 189 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 76,76%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 297 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 10 692 zł. Stan na dzień 9.04.2020 r.

LendUp – opinie

Marka reklamuje się jako jedna z wiodących firm pożyczkowych na polskim rynku pozabankowym. Należy do znanej spółki Profi Credit, która posiada ugruntowaną opinię na rynku i cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków. Z jej usług skorzystały już tysiące konsumentów, a każdego roku liczba ta rośnie. LendUp wykorzystuje to wieloletnie doświadczenie, by zaspokajać wszelkie potrzeby finansowe Polaków.

LendUp kontakt

Niestety marka na swojej stronie internetowej nie udostępnia żadnych danych kontaktowych. Klient może jedynie pozostawić swój numer telefonu w specjalnym formularzu, by konsultant marki niebawem do niego oddzwonił.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *