Ocena redakcji

8.3
0 Ocen
Szybkość 8.8
Formalności 8.0
Obsługa klienta 8.1
Akceptowalność 8.8
Intuicyjna obsługa serwisu 8.0

Minipożyczka to marka, która oferuje zobowiązania gotówkowe w maksymalnej kwocie aż 5000 zł! To doskonały sposób na nieprzewidziane wydatki.

Minipożyczka – oferta

Marka oferuje swoim klientom możliwość podjęcia pożyczki w kwocie od 500 do 5000 zł na okres od 7 do 30 dni. Dla swoich nowych klientów przygotowała możliwość skorzystania z promocji darmowej pierwszej pożyczki. Tego typu zobowiązanie można podjąć w kwocie do 2000 zł na maksymalny okres 30 dni. Taka pożyczka jest zupełnie bezpłatna pod warunkiem, że spłacimy ją w terminie. Minipożyczka nie zapomina także o stałych klientach, którzy zostali wynagrodzeni wyższą kwotą maksymalną pożyczki. Konsument, który po raz drugi korzysta z usług pożyczkodawcy, może liczyć na 2500 zł, po raz trzeci na 3000 zł, po raz czwarty na 4000 zł, a po raz piąty nawet na 5000 zł.

Minipożyczka – formalności

Całkowity koszt zobowiązania zależny jest od okresu kredytowania i wybranej kwoty. Pożyczkobiorca poznaje wszelkie koszty jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania dzięki kalkulatorowi warunków pożyczki, który dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Pożyczki udzielane są osobom w wieku od 18 do 75 lat, które posiadają własny rachunek bankowy, zamieszkują na terenie Polski i posiadają polskie obywatelstwo, a także nie mają negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Jak wziąć pożyczkę Minipożyczka

Aby podjąć pożyczkę tej marki, najpierw należy zaznaczyć kwotę i okres spłaty pożyczki na specjalnych suwakach, a następnie wypełnić prosty wniosek online. Później trzeba jeszcze zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub metody szybkiej weryfikacji. Decyzję kredytową otrzymasz SMS-em oraz na adres e-mail.

Wady i zalety Minipożyczka

Zaletą zobowiązań tej marki jest możliwość wnioskowania o nie nawet wtedy, gdy klient posiada już otwarte zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Ponadto ogromnym plusem jest także możliwość wyboru między różnymi metodami potwierdzenia swojej tożsamości.

Niestety w serwisie można mieć tylko jedną otwartą pożyczkę w jednym czasie. Minusem oferty jest również to, że pożyczkodawca nie akceptuje rachunków prowadzonych w SKOK-ach.

Przykładowe koszty pożyczki Minipożyczka

Reprezentatywny przykład na dzień 09.04.2020: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 8%, prowizja 154,80 zł, łączna kwota odsetek: 6,30 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 515,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 161,10 zł, całkowity koszt pożyczki 161,10 zł. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Minipożyczka – opinie

Firma stawia ogromny nacisk na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie klientów. Dzięki tej dbałości o konsumenta, Minipożyczka cieszy się dobrą opinią wśród polskiego społeczeństwa. Klienci doceniają szczególnie indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz jasne zasady, na których udzielane są zobowiązania.

Minipożyczka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 201 06 46

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.