Ocena redakcji

84
6 Ocen
Akceptowalność 85%
Formalności 87%
Szybkość 81%
Obsługa klienta 80%
Intuicyjna obsługa strony 89%

POLOżyczka to marka, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych wszystkim Polakom, którzy nagle potrzebują gotówki.

POLOżyczka to stosunkowo nowa marka, która należy do polskiej spółki SOLVEN Finance. Udziela krótkoterminowych zobowiązań na dowolny cel, a jej zaletami są jasne i przejrzyste zasady oraz wyjątkowo korzystne warunki finansowania.

Zobacz polożyczkę

POLOżyczka – oferta

Marka spółki SOLVEN Finance dla swoich klientów przygotowała możliwość podjęcia pożyczki w kwocie od 100 do 5 000 zł na okres od 1 do 30 dni. Konsumenci w momencie zawierania zobowiązania mogą precyzyjnie dostosować jego wysokość i czas spłaty do własnej sytuacji finansowej, co pozwala na całkowite zindywidualizowanie podejmowanej pożyczki i znacząco ułatwia jej spłatę.

POLO-życzka – formalności

Oferta marki skierowana jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej w wieku od 20 do 70 lat. Do otrzymania zobowiązania konieczne jest posiadanie stałego źródła dochodu, np. w formie wynagrodzenia za pracę bądź otrzymywanego świadczenia typu emerytura, renta itp. Marka spółki SOLVEN Finance swoich potencjalnych klientów sprawdza również w rejestrach dłużników, dlatego do otrzymania pozytywnej decyzji należy wcześniej terminowo regulować swoje zobowiązania finansowe. POLOżyczka to zobowiązanie podejmowane w stu procentach online, dlatego do jego zawarcia nie musimy nawet wychodzić z zacisza własnych czterech ścian.

Specjaliści POLO-życzki zdają sobie sprawę z rozmaitych wydarzeń losowych, które mogą uniemożliwić konsumentom terminową spłatę pożyczki. Z tego powodu do dyspozycji klientów została oddana możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania o 7, 14 lub 30 dni w zależności od rodzaju podjętego zobowiązania.

Biorę polożyczkę

Jak wziąć pożyczkę POLO-życzka

Proces podejmowania pożyczki należy rozpocząć od wypełnienia formularza na stronie internetowej pożyczkodawcy. Trzeba w nim podać swoje podstawowe dane osobowe, m.in. imię i nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego. Po podaniu kilku niezbędnych informacji musisz potwierdzić swój wniosek poprzez zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. Pieniądze wędrują na Twój rachunek natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Wady i zalety POLO-życzka

Niestety jedyną możliwością potwierdzenia swoich danych osobowych jest zalogowanie się do systemu bankowego. To wyklucza możliwość podjęcia pożyczki przez osoby nieposiadające dostępu do bankowości elektronicznej. Kolejnym drobnym minusem oferty jest to, że każdy klient w jednym czasie może posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę tej marki.

Z kolei największą zaletą tego pożyczkodawcy są ograniczone formalności. Do wypełnienia wniosku niezbędne są wyłącznie podstawowe dane, marka nie wymaga też zaświadczenia o zarobkach. Ponadto firma nie posiada okresu karencji. Oznacza to, że o kolejną pożyczkę możesz się ubiegać od razu po spłacie poprzedniej.

Przykładowe koszty pożyczki POLO-życzka

Pożyczka: 2500 zł
Kwota do spłaty: 2903,64 zł
Prowizja: 387,25 zł
RRSO: 520,93 %
Odsetki: 16,39 zł

POLO-życzka – opinie

Marka na polskim rynku działa stosunkowo od niedawna, ale jej oferta zdążyła przyciągnąć już potrzebujących szybkiej gotówki fanów rytmów disco i nie tylko. POLO-życzka polecana jest przede wszystkim ze względu na szybki czas otrzymania gotówki, a także przejrzyste zasady i profesjonalizm działania.

POLO-życzka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 222 302 302

Polożyczka opinie

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 6

 1. mariusz
  11 stycznia 2017 at 16:24 — Odpowiedz

  bardzo fajna polozyczka

 2. Janusz C
  10 listopada 2017 at 15:53 — Odpowiedz

  Troche sceptycznie podchodziłem do sprawy chwilówki ale nie zawiodłem sie, polecam

 3. Krystian Budzewski
  17 listopada 2017 at 16:19 — Odpowiedz

  Jestem zadowolonym pożyczkobiorcą, kase spożytkowałem na co chciałem, niedlugo trzeba oddać ale na szczęscie tyle samo 🙂

 4. Sebastian
  11 grudnia 2017 at 15:48 — Odpowiedz

  Bardzo fajnie sprawdziła się polożyczka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.