Potrzebujesz szybkiego źródła dodatkowej gotówki, jednak chwilowo uziemiony jesteś w domu? Sprawdź, które firmy mają w ofercie pożyczki z obsługą domową!

Kto udzieli pożyczki z obsługą domową?

Wśród pożyczkodawców działających na rynku polskim, którzy udzielają krótkoterminowych zobowiązań finansowych, obsługę domową w swojej ofercie mają Provident, Eurocent oraz Homekredyt. Firmy te do swojej działalności wprowadziły takie udogodnienie, ponieważ stawiają przede wszystkim na najwyższą wygodę klienta podczas procesu podejmowania pożyczki oraz na całkowite dostosowanie swoich produktów finansowych do potrzeb konsumentów.

Provident

Provident to instytucja pożyczkowa, której nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Jednym z oferowanych przez nią produktów finansowych jest Pożyczka w Gotówce, czyli zobowiązanie finansowe z wizytą domową. Można je podjąć na 30, 45, 60, 75, 90 i 104 tygodnie z ratą tygodniową lub na 3, 6, 12, 18, 24 miesięcy z ratą miesięczną. Pożyczki z obsługą domowa udzielane są w kwocie od 500 do 15 000 zł, a pieniądze do naszego domu dostarcza doradca klienta. To również on odwiedza nas co tydzień, by odebrać ratę. Ponadto podejmując Pożyczkę w Gotówce otrzymujemy od Providenta możliwość skorzystania z usług okresowej przerwy w spłacie, która pozwala nam na odroczenie terminu spłaty nawet do 4 rat oraz z gwarancji zniesienia obowiązku spłaty w przypadku śmierci Klienta.

Eurocent

Pożyczka w Eurocent to zobowiązanie w kwocie od 100 do 10 000 zł na okres od 21 do 75 tygodni w zależności od wybranej kwoty. Eurocent to marka, która na polskim rynku działa nieprzerwanie od ponad 10 lat, funkcjonując zgodnie z kodeksem dobrych praktyk i ciesząc się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Eurocent może poszczycić się zatrudnianiem ponad 450 przedstawicieli finansowych, którzy zapewniają fachową opiekę i profesjonalny kontakt podczas procesu zaciągania pożyczki z obsługą domową.

HomeKredyt

HomeKredyt to firma, która udziela zobowiązań finansowych w kwocie od 1 500 do 10 000 zł na okres od 21 do 75 tygodni, czyli maksymalnie około 18 miesięcy. Na swoim koncie pożyczkodawca posiada już ponad 10 000 zadowolonych klientów oraz 3 mln udzielonych pożyczek. Swoją popularność HomeKredyt zawdzięcza głównie akceptowaniu różnych źródeł dochodu oraz szybkości działania – decyzję kredytową wnioskodawca otrzymuje nawet po godzinie od złożenia wniosku. Ponadto kontakt z klientem we własnym miejscu zamieszkania jest doskonałym udogodnieniem, z którego pożyczkobiorcy skrzętnie korzystają – w ten sposób gotówkę otrzymujemy do ręki w tym samym dniu, w którym podpiszemy umowę.

750x200

2
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.