Ocena redakcji

82
3 Ocen
Formalności 80%
Obsługa klienta 81%
Akceptowalność 80%
Szybkość 82%
Intuicyjna obsługa strony 88%

Szybka Moneta to marka, którą na rynku polskich zobowiązań pozabankowych wyróżnia niezwykła szybkość działania. Dzięki innowacyjnej usłudze Kontomatik czas weryfikacji tożsamości klienta oraz badania jego zdolności kredytowej ograniczony został do minimum.

Zobacz pożyczkę szybkamoneta

Szybka Moneta – Oferta

Marka udziela zobowiązań w kwocie od 500 do 7000 zł na okres od 5 do 30 dni. Taka krótkoterminowa pożyczka to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na kilka dni, np. do czasu otrzymania wypłaty. Nowi klienci marki mogą podjąć zobowiązanie maksymalnie do 3000 zł, jednak kwota pożyczki rośnie wraz ze stażem. Klienci pożyczający po raz drugi mogą podjąć do 4000 zł, klienci pożyczający po raz trzeci – do 5000 zł, klienci pożyczający po raz czwarty – do 6000 zł. Maksymalny limit pożyczki (aż 7000 zł) dostępny jest dla tych klientów, którzy podjęli i terminowo spłacili przynajmniej pięć pożyczek tej marki.

W przypadku kłopotów ze spłatą, można dokonać jednokrotnego przedłużenia pożyczki na okres 30 dni pod warunkiem, że nie minął jeszcze okres spłaty zobowiązania.

Szybka Moneta – Formalności

O zobowiązanie tej marki mogą ubiegać się obywatele Rzeczpospolitej Polskiej w wieku od 20 do 75 lat, którzy posiadają aktywne Konto Internetowe na stronie pożyczkodawcy. W przypadku stałych klientów, konieczna jest również spłata poprzednich pożyczek.

Weź pożyczkę szybkamoneta

Szybka Moneta rozumie, że nagła potrzeba gotówki wymaga równie szybkiej odpowiedzi, dlatego firma w swoim działaniu postawiła przede wszystkim na ograniczoną liczbę formalności.

Jak wziąć pożyczkę Szybka Moneta

Ubieganie się o pożyczkę tej marki to proces niezwykle szybki i intuicyjny. Pierwszym jego krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku online. Następnie należy potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy przelewu 1 grosza lub szybkiej weryfikacji Kontomatik. Później pozostaje już tylko oczekiwanie na decyzję i wypłatę pożyczki.

Wady i zalety Szybka Moneta

Minusem oferty jest stały okres spłaty zobowiązań dla każdej pożyczki. Oznacza to, że klient w żaden sposób nie może dopasować okresu kredytowania do swojej sytuacji finansowej. Wadą jest również ograniczony dostęp do infolinii, która czynna jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Do zalet tej marki należy szeroka oferta, która skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Atutem jest również możliwość wyboru metody weryfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta (szybka weryfikacja lub przelew 1 grosza).

Przykładowe koszty pożyczki Szybka Moneta

Reprezentatywny przykład dla pierwszej darmowej pożyczki
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% przy założeniach: całkowita kwota pierwszej pożyczki 500 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł, całkowita kwota do spłaty 500 zł. Kalkulacja stan na dzień 19.09.2017

Reprezentatywny przykład dla standardowej pożyczki
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 450,19% przy założeniach: całkowita kwota pierwszej pożyczki 500 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 75 zł, całkowita kwota do spłaty 575 zł. Kalkulacja stan na dzień 1.04.2020

Szybka Moneta – Opinie

Firma dba o sytuację finansową swoich klientów. Na swojej stronie internetowej udostępnia listę zasad, którymi należy kierować się przy zaciąganiu zobowiązania, aby nie popaść w finansowe tarapaty. Marka działa rzetelnie i uczciwie, o czym świadczą liczne wyróżnienia na rynku pozabankowym. Firma otrzymała m.in. Certyfikat Wiarygodny Przedsiębiorca. Jest również zdobywcą prestiżowego Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, który potwierdza, że działa zgodnie z prawem oraz z troską o dobro swoich klientów.

Szybka Moneta kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 12 357 43 58

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

 1. oewonga
  5 marca 2019 at 17:54 — Odpowiedz

  Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
  – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  – Elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  – Komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=loanmagazine. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *