Ocena redakcji

83
2 Ocen
Obsługa klienta 86%
Formalności 82%
Akceptowalność 87%
Szybkość 82%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Visset udziela szybkich zobowiązań gotówkowych przez internet, które w łatwy i wygodny sposób można podjąć bez wychodzenia z domu.

Visset to znany na polskim rynku pośrednik rozwiązań finansowych, który umożliwia swoim klientom podjęcie szybkiego zobowiązania gotówkowego przez internet. Pożyczki oferowane przez markę są podejmowane na okres jednego miesiąca, a do ich otrzymania wystarczą jedynie dane z dowodu osobistego.

Weź pożyczkę w VISSET.pl

Visset – oferta

Visset to marka, która konsumentom indywidualnym udziela zobowiązań gotówkowych w kwocie od 300 do 4000 zł, choć dla nowych klientów przewidziane zostały darmowe pożyczki w maksymalnej kwocie 1000 zł. Zobowiązania podejmowane są maksymalnie na okres jednego miesiąca, choć w momencie problemów finansowych możliwe jest odroczenie terminu spłaty pożyczki. Marka udziela także zobowiązań dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą – w takim wypadku mogą one podjąć nawet do 5000 zł na okres jednego miesiąca.

Visset – formalności

Klientem marki może zostać osoba w przedziale wiekowym 20-75 lat, która jest obywatelem RP, posiada własne konto w banku oraz numer telefonu. Ponadto potencjalny klient nie może posiadać żadnych negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Cały proces podejmowania zobowiązania trwa około 15 min i odbywa się całkowicie online.

Jak wziąć pożyczkę Visset

Proces ubiegania się o linię kredytową należy rozpocząć od wyboru rodzaju zobowiązania (dla klienta biznesowego lub dla klienta indywidualnego). W przypadku klientów indywidualnych kolejnym krokiem jest wskazanie kwoty, o jaką chcemy się ubiegać oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po aktywacji konta trzeba dodatkowo potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy przelewu symbolicznej kwoty na rachunek pożyczkodawcy. Później pozostaje już tylko oczekiwanie na decyzję, a jeśli ta będzie pozytywna – na przypływ gotówki na swoim koncie.

Wady i zalety Visset

Jedną z wad tej oferty jest możliwość skontaktowania się z przedstawicielami marki wyłącznie w dni robocze. Biuro obsługi klienta jest bowiem czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 18:00. Drobnym minusem jest również to, że w ramach weryfikacji tożsamości klienta marka wymaga przelewu symbolicznej kwoty. Niestety taka procedura znacznie wydłuża czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Do największych atutów marki należy z kolei bogata oferta, która obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Niewątpliwym plusem jest również szeroka rozpiętość kwotowa pożyczek (od 1000 do nawet 5000 zł).

Przykładowe koszty pożyczki Visset

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 1000 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 1160 zł; Odsetki: 6,57 zł; Prowizja: 153,43 zł; Roczna stopa procentowa: 8%; RRSO: 508%; Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie jest dokonywane automatycznie i następuje po uiszczeniu odpowiedniej kwoty za przedłużenie oraz wykupieniem poręczenia. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki Pożyczkobiorca może zostać obciążony dodatkowymi kosztami oraz odsetkami o czym zostanie poinformowany przez dostępne kanały elektroniczne, telefonicznie lub listownie.

Visset – opinie

Marka cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów ze względu na wysokie standardy obsługi oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, które stosuje w swojej działalności. Bezpieczny system umożliwia szybkie podjęcie gotówki bez wychodzenia z domu. W ten sposób klient może w prosty i szybki sposób pozyskać pieniądze na nieprzewidziane wydatki, np. naprawę samochodu czy zakup sprzętu elektronicznego.

Visset kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 61 64 94 400

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *