Creditstar

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Creditstar  jak do tej pory udzieliła ponad 500 tysięcy pożyczek i posiada 160 tys. klientów. Firma posiada w swojej ofercie wiele produktów finansowych.

Creditstar – oferta

Nowi pożyczkobiorcy Creditstar mają szansę otrzymać wsparcie do 1500 zł. Osoby, które spłaciły co najmniej jedną pożyczkę mogą ubiegać się o nawet 5 000 zł. Czas przeznaczony na zwrot należności wynosi od 5 dni do 3 miesięcy. Możliwa jest także spłata zobowiązania przed terminem. Co ważne, w przypadku osób mających problemy ze spłatą pieniędzy w terminie, Creditstar nie nalicza karnych odsetek. Firma oferuje możliwość przedłużenia tego terminu do 30 dni.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/creditstar-chwilowki']Weź pożyczkę w Creditstar[/button]

 Creditstar – formalności

Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki, musisz mieć stałe dochody, ukończone co najmniej 18 lat, legitymować się oficjalnym dokumentem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej. Ponadto, należy się zarejestrować na stronie internetowej Creditstar. Czynność ta  jest połączona ze wstępną procedurą składania wniosku o pożyczkę i zajmuje nie więcej niż 10 minut. W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 15 minut.

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/creditstar-chwilowki']Sprawdź pożyczkę Creditstar[/button]

Jak wziąć pożyczkę Creditstar

Złożenie wniosku o pożyczkę tej marki to proces niezwykle prosty i szybki, powinien zająć około 10 minut. Należy go rozpocząć od wejścia na stronę internetową pożyczkodawcy i wskazania warunków zobowiązania, które chcemy podjąć. W tym celu na specjalnych suwakach zaznaczamy kwotę i czas kredytowania. Następnie musimy wypełnić krótki formularz rejestracyjny i przeprowadzić proces weryfikacji swojej tożsamości. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze są natychmiast wypłacane na Twoje konto.

Wady i zalety Creditstar

Do największych zalet tej oferty należy możliwość szybkiego i wygodnego złożenia wniosku o dodatkowy zastrzyk gotówki. Strona internetowa marki jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu z ubieganiem się o pożyczkę poradzi sobie nawet niewprawiony użytkownik internetu. W plusach warto jeszcze wspomnieć o tym, że marka ma otwarte rachunki we wszystkich większych bankach. Oznacza to, że gotówka trafia na konto pożyczkodawcy niemal natychmiast po akceptacji wniosku.

Niestety marka posiada pewne ograniczenia w wysokości pożyczek dla nowych klientów. Po raz pierwszy można pożyczyć maksymalnie do 1000 zł. Z czasem kwota ta rośnie nawet do 5000 zł. Kolejnym drobnym minusem jest wymóg potwierdzenia swojej tożsamości poprzez przelew 1 grosza ze swojego konta lub weryfikację online.

Przykładowe koszty pożyczki Creditstar

[infobox]

Kwota pożyczki
1 000,00 zł
Spłata
1 161,60 zł
Okres
30 dni[/infobox]

Creditstar – opinie

Marka Creditstar ma ugruntowaną pozycję w polskiej branży pożyczkowej dzięki ofercie produktów, które pomagają ludziom lepiej radzić sobie z codziennymi wydatkami na przejrzystych zasadach. Firma udziela zobowiązania w myśl idei odpowiedzialnego pożyczania. Dodatkowo, pożyczkodawca oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zarówno obsługi pożyczek, jak i zadłużeń, dokładając wszelkich starań, aby klient został szczegółowo poinformowany o kosztach pożyczki i opłatach manipulacyjnych przed złożeniem wniosku. Wśród pozytywnych opinii wymieniane się także: wysoka kwota kolejnej pożyczki, prosta rejestracja, brak górnej granicy wiekowej wnioskodawcy.

Creditstar kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 307 51 53

Podobne wpisy

Zamieść komentarz