Home Kredyt

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Home KredytPojęcie Home Kredyt z angielskiego oznacza pożyczkę z obsługą w domu. Czyli pożyczka udzielna nam jest przez przedstawiciela, reprezentanta firmy, który z umową przychodzi do naszego domu i po wypełnieniu tzw. wniosko-umowy udziela nam takiego zobowiązania wypłacając kwotę przyznanej pożyczki w gotówce w domu.

Tego typu pożyczki i obsługa charakteryzuje się dużą dyskrecją oraz komfortem załatwiania wszelkiego rodzaju formalności ze względu na brak konieczności naszej wizyty w banku czy instytucji pożyczkowej.

To również możliwość rzetelnej oceny naszej zdolności kredytowej przez przedstawiciela, który jest u nas w domu i będzie dużo lepiej potrafił ocenić nasze możliwości co do spłaty zobowiązania.

Pożyczki w Home Kredyt

Na rynku polskim działa marka Home Kredyt, która udziela pożyczek z obsługą w domu. Prosty sposób w jakim można taką pożyczkę otrzymać to niebywała zaleta tego typu działalności.

Wystarczy wejść na stronę www.homekredyt.pl i wypełnić krótki wniosek. Po chwili otrzymamy maila z potwierdzeniem, iż nasze zgłoszenie zostało przyjęte i należy oczekiwać na kontakt doradcy telefonicznego.

W Home Kredyt otrzymamy pożyczkę w kwocie nawet do 10 tysięcy złotych, z możliwością spłaty raty tygodniowej na okres maksymalnie 75 tygodni, czyli okres 18 miesięcy.

W przeciągu następnych kilku godzi skontaktuje się z nam przedstawiciel marki Home Kredyt aby zadać kilka ważnych pytań dotyczących szczegółowych ustaleń co do naszych oczekiwań. Po telefonie zlecenie trafia do najbliższego naszemu miejscu zamieszkania przedstawicielowi, który przyjedzie do nas, aby w sposób profesjonalny załatwić z nami wszelkie formalności i udzielić pożyczki.

Zaufany pożyczkodawca

Marką Home Kredyt zarządza spółka Sfera Finansów SA, która już od kilka lat działa na rynku pośrednictwa online, szerząc wszędzie dobre obyczaje profesjonalnego pożyczania. Spółka jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, jak również właścicielem kilku serwisów internetowych o tematyce doradztwa finansowego.

[infobox]750x200[/infobox]

Home Kredyt jest marką z certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy wydanego przez serwis Loan Magazine, co jedynie może świadczyć o wysokich standardach prowadzonej działalności.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz