Ocena redakcji

81
0 Ocen
Akceptowalność 83%
Szybkość 80%
Obsługa klienta 82%
Formalności 80%
Intuicyjna obsługa klienta 81%

sLoan oferuje swoim klientom zobowiązania w kwocie od 100 do 5000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć na okres od 15 do 90 dni.

Darmowa pierwsza pożyczka i skrócony do minimum czas oczekiwania na dodatkową gotówkę to największe atuty marki sLoan.  To firma pożyczkowa oferująca krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe, których spłatę można rozłożyć maksymalnie na 90 dni. Jak wygląda jej oferta i kiedy warto po nią sięgnąć?

sLoan – oferta

Marka oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe w kwotach od 100 do 5000 zł na okres od 15 do 90 dni. Niestety możliwość samodzielnego wyboru kwoty zobowiązania jest znacznie ograniczona ze względu na limity wprowadzone dla nowych klientów marki. O pożyczkę w kwocie wyższej niż 3000 zł można ubiegać się dopiero od 3 pożyczki, a w kwocie wyższej niż 3500 zł dopiero od 4 pożyczki. Pożyczki powyżej 4000 zł dostępne są dla tych klientów, którzy już po raz 5 korzystają z usług firmy.

Dużą zaletą oferty tej marki jest darmowa pożyczka do 3000 zł dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług sLoan. To doskonały sposób na pozyskanie niezbędnego finansowania bez żadnych dodatkowych kosztów.

sLoan – formalności

O pożyczkę może wnioskować osoba fizyczna w wieku od 21 do 65 lat. Jak wygląda proces ubiegania się o dodatkowe środki? Po wypełnieniu wniosku i zarejestrowaniu się na stronie internetowej pożyczkodawcy, należy zweryfikować swój rachunek bankowy przy pomocy przelewu weryfikacyjnego w postaci 1 grosza. Na pozytywną decyzję kredytową mogą liczyć ci konsumenci, którzy nie posiadają negatywnych wpisów w rejestrach.

Wnioski rozpatrywane są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu konsumenci mogą ubiegać się o dodatkowe finansowanie zawsze wtedy, kiedy go potrzebują. Wniosek można złożyć tradycyjnie przez komputer, jednak marka jest otwarta również na urządzenia mobilne. Dzięki temu wniosek o pożyczkę można wypełnić również przy pomocy telefonu i tabletu.

Marka posiada konta bankowe w siedmiu największych bankach, przez co czas oczekiwania na środki został skrócony do minimum. Pożyczkobiorca otrzymuje dodatkową gotówkę zaledwie w kilka minut po akceptacji wniosku.

Jak wziąć pożyczkę sLoan

Proces ubiegania się o pożyczkę tej marki należy rozpocząć od wejścia na jej stronę internetową i wskazania parametrów zobowiązania na specjalnych suwakach. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz krótkiego wniosku o pożyczkę. Ostatnim etapem ubiegania się o zobowiązanie jest potwierdzenie swoich danych i oczekiwanie na decyzję.

Wady i zalety sLoan

Niestety klienci tej marki nie mają możliwości dopasowania terminu spłaty zobowiązania do własnych możliwości finansowych. Okres kredytowania dla każdej pożyczki wynosi 30 dni. W minusach należy także wspomnieć o ograniczeniu kwotowym pożyczek dla nowych klientów. Mogą oni otrzymać maksymalnie 3000 zł. Pełna kwota zobowiązania (5000 zł) dostępna jest dopiero od drugiej pożyczki.

Ogromnym plusem marki jest szeroka rozpiętość kwotowa zobowiązań. Dzięki niej oferta w równym stopniu zaspokaja potrzeby Polaków poszukujących drobnego zastrzyku gotówki, jak i większych funduszy na pokrycie poważnych wydatków. W zaletach tej oferty należy także wspomnieć o tym, że wnioski o pożyczki rozpatrywane są całodobowo przez cały tydzień, czyli także w weekendy.

Przykładowe koszty pożyczki sLoan

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki 1000 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 518,11%, oprocentowanie stałe w skali roku – 7,99%; prowizja – 154,93 zł; odsetki – 6,57 zł; całkowity koszt pożyczki – 161,50 zł; całkowita kwota do spłaty – 1 161,50 zł. Stan na 09.04.2020 r.

sLoan – opinie

Klienci marki doceniają szybkość i wygodę oferowanych usług finansowych. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim darmowa pierwsza pożyczka, która jest doskonałym rozwiązaniem na nieprzewidziane wydatki. sLoan cieszy się nienaganną opinią wśród polskich pożyczkobiorców, którzy chętnie polecają markę znajomym i rodzinie.

sLoan kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 222 092 540

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *