Ocena redakcji

85
14 Ocen
Obsługa klienta 80%
Formalności 88%
Szybkość 81%
Akceptowalność 89%
Intuicyjna obsługa strony 89%

Monument Fund jest spółką zapewniającą środki kapitałowe dla przedsiębiorców poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości.

Mowa tu nie tylko o nieruchomościach mieszkalnych, ale również komercyjnych i przemysłowych, działkach inwestycyjnych oraz nieruchomościach niestandardowych. Ponadto, istnieje możliwość łączenia kilku rodzajów nieruchomości.

Weź Pożyczkę w Monument Fund

MONUMENT FUND – OFERTA

Kredytodawca oferuje od 50 000 zł do 5 000 000 zł na dowolny cel. Średni całkowity miesięczny koszt korzystania z uruchomionych środków finansowych to 1,75%, a oferowany okres kredytowania to 3, 6, 12 lub nawet 18 miesięcy. Każdy klient traktowany jest przez firmę indywidualnie, dlatego jeżeli posiadasz większe potrzeby porozmawiaj z ekspertem, który określi dogodne warunki wsparcia finansowego.

 MONUMENT FUND – FORMALNOŚCI

Zarówno procedowanie dokumentów, jak i ocena zabezpieczenia przeprowadzana jest przez zaufanych ekspertów i nie wymagamy operatu szacunkowego. Do minimum została ograniczona ilość procesów, które zwykle opóźniają wypłatę pożyczki, dlatego decyzja kredytowa wydawana jest do 48 godzin. Czasochłonne analizy BIK, BIG, KRD, US czy ZUS również nie wchodzą tu w grę.

Ponadto, Monument Fund umożliwia pełną możliwość wyboru rodzajów spłaty kredytu: raty odsetkowe, spłata balonowa, rata kapitałowo-odsetkowa, itp. Sam dokonujesz wyboru uzależnionego od Twoich potrzeb.
W każdym momencie możliwa jest także wcześniejsza spłata – w całości lub w części, bez dodatkowych kosztów.

Podpisanie umowy pożyczki dla firmy możliwe jest aż w 20 miastach: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Toruniu, Rzeszowie, Zakopanem, Bielsko-Białej, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Opolu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Łodzi. Decyzja kredytowa podejmowana jest w przeciągu 48 godzin.

Jak wziąć pożyczkę Monument Fund

Proces podejmowania pożyczki tej marki należy rozpocząć od wypełnienia wniosku na jej stronie internetowej. Już w ciągu 24 godzin od jego złożenia otrzymasz wstępną decyzję kredytową, która następnie zostanie zweryfikowana poprzez wizję lokalną i przegląd dokumentów. Po otrzymaniu ostatecznej decyzji pozostaje już tylko podpisać umowę i oczekiwać na wypłatę środków.

Wady i zalety Monument Fund

Do największych zalet tej oferty należy brak weryfikacji baz BIG potencjalnego pożyczkobiorcy oraz możliwość zabezpieczenia także na II miejscu hipotecznym. Z kolei do drobnych minusów należy natomiast stosunkowo długi czas oczekiwania na gotówkę (nawet kilka dni od daty złożenia wniosku) oraz ograniczenie oferty marki wyłącznie do przedsiębiorców.

Przykładowe koszty pożyczki Monument Fund

Niestety marka na swojej stronie internetowej nie udostępnia żadnych informacji na temat przykładowych kosztów pożyczki.

Monument Fund – Opinie

Doświadczenie Monument Fund od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Nie znajdziemy tu ukrytych opłat, a transparentne warunki umowy, elastyczne możliwości finansowe, gotowość do negocjacji i indywidualne podejście do klienta to niewątpliwe atuty tego pożyczkodawcy. Firma w swej działalności hołduje zasadom odpowiedzialnego pożyczania (responsible lending), czego dowodem jest posiadany certyfikat „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy” Loan-Magazine.

Monument Fund kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 12 307 44 55

Biznesowy Produkt Roku

Biznesowy Produkt Roku to nowa kategoria plebiscytu Loan Magazine Awards, który wyróżnia najlepsze produkty i usługi sektora pożyczkowego. Zdobywcą statuetki została marka Monument Fund, a wyróżnienie odebrał Radosław Tosnowiec, Prezes Zarządu.

Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, a także wszystkim partnerom biznesowym. W Nowym Roku życzę wszystkim deregulacji. – powiedział Radosław Tosnowiec, odbierając nagrodę.

Nawiązywał tym samym do rosnących obaw całego sektora pożyczkowego, związanych z najnowszymi ograniczeniami prawnymi, które planuje polski rząd w sektorze pozabankowym.

1
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. Kalina Wyszyńska
    9 czerwca 2017 at 11:11 — Odpowiedz

    Niestety z doświadczenia wiem, że młody przedsiębiorca ma na starcie zawsze pod tą przysłowiową górkę. Dlatego też sama dość sceptycznie podeszłam początkowo do oferty Monument Fund, bo jednak oferowane przez nich sumy pożyczek w granicach od 50 tysięcy złotych do 5 mln, wydawały mi się zupełnie nieosiągalne. Jednakże tak naprawdę żadne kwestie formalne, przy ubieganiu się o wsparcie nie były tutaj nazbyt skomplikowane. Już po 48 godzinach otrzymałam wstępną decyzję, a pieniądze niedługo później. Świetna opcja, zwłaszcza gdy nie mamy szansy na typowy kredyt bankowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *