Pożyczki od sms365

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

sms365 opinie

SMS365 – oferta

SMS365 umożliwia uzyskanie wsparcia finansowego w wysokości od 200 zł do nawet 3 000 zł na okres 15 do 30 dni. Pożyczka jest udzielana w krótkim terminie, na odległość, i nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Nowi klienci mają możliwość starania się o pożyczkę w kwocie 200 zł całkowicie za darmo. Nie ponoszą wówczas opłat z tytułu prowizji i oprocentowania w przypadku terminowej spłaty. Co ważne, posiadanie zobowiązań finansowych w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów, nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki u jednego z partnerów marki pod warunkiem, że nie ma opóźnień w realizacji płatności.

SMS 365 błyskawiczne chwilówki

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/sms365-chwilowki' icon-"iconic-flash"]Sprawdź pożyczkę SMS365[/button]

SMS365 – formalności

SMS365 cechuje się bardzo wysokim limitem wieku. Pożyczka udzielana jest obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej od 20 roku życia aż do 75 roku życia. Niezbędna jest rejestracja na portalu internetowym oraz aktywny numer telefonu. Zawarcie umowy pożyczki odbywa się drogą elektroniczną oraz pocztową. Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty. Nie ma natomiast możliwości przedłużania spłaty pożyczki. Istnieje za to możliwość skorzystania z Refinansowania Pożyczki. Polega to na zaciągnięciu nowej pożyczki u innego partnera SMS365, który automatycznie spłaci poprzednią należność, przedłużając termin spłaty o kolejne 30 dni. Twoim jedynym kosztem jest koszt refinansowania zadłużenia, który jest ustalany indywidualnie w zależności od wysokości pożyczki. Cały proces odbywa się przy minimalnym udziale klienta. Płatności z tytułu zwrotu pożyczki dokonuje się na konto wybranego pożyczkodawcy, a więc za pośrednictwem banku internetowego lub w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub w filii dowolnego banku.

SMS365 pożyczki

Jak wziąć pożyczkę SMS365

Aby otrzymać kartę z limitem tej marki, należy wejść na jej stronę internetową i na specjalnym suwaku wskazać wybraną przez siebie kwotę limitu kredytowego. Następnie w krótkim formularzu trzeba podać swoje podstawowe dane osobowe i informacje niezbędne do kontaktu (adres e-mail oraz numer telefonu). Później wystarczy już tylko czekać na rozpatrzenie wniosku.

Wady i zalety SMS365

Minusem tej oferty jest ograniczenie wyłącznie do jednego otwartego zobowiązania w jednym czasie. Oznacza to, że o kolejną pożyczkę tej marki można wnioskować dopiero po spłacie poprzedniej. Warto także dodać, że klient nie ma możliwości przedłużenia spłaty w przypadku problemów z uregulowaniem zobowiązania.

Do plusów należy to, że marka umożliwia złożenie wniosku nawet w przypadku, gdy potencjalny klient posiada już zaciągnięty kredyt w banku lub inne zobowiązania pozabankowe. Na pochwałę zasługuje również ograniczenie formalności  do niezbędnego minimum – dzięki temu pieniądze są przekazywane pożyczkobiorcy niemal natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Przykładowe koszty pożyczki SMS365

[infobox]Reprezentatywny przykład dotyczy pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej sms365.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1411% przy założeniach, że: całkowita kwota pożyczki wynosi 600 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 750,01 zł; oprocentowanie jest stałe i wynosi 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki wynosi 150,01 zł (w tym: prowizja 145,07 zł, odsetki 4,93 zł, opłata rejestracyjna 0,01 zł); czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na 01.01.2017 r. Zastrzegamy, że udzielenie pożyczki zależy od oceny ryzyka zdolności kredytowej wnioskodawcy.[/infobox]

SMS365 – opinie

SMS365 jest firmą działającą na rynku krajowym od 2009 roku, co podkreśla jej wiarygodność i zaufanie wśród klientów. Nieprzerwanie od 2011 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma oraz należny do Związku Firm Pożyczkowych. Ponadto została nominowana do nagrody Przyjazna Pożyczka 2012.

Jak dotąd z usług firmy skorzystało ok. 300 tys. osób, z czego ponad 70 proc. to klienci powracający. Atutem SMS365 jest możliwość zaciągnięcia pożyczki przez telefon, minimum formalności (bez zbędnych dokumentów) oraz szybka wpłata środków na konto pożyczkobiorcy. Zasady są jasne i przejrzyste, brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.

SMS365 kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 100 58 00

Podobne wpisy

Zamieść komentarz