Polski Związek Instytucji Pożyczkowych & Loan Magazine nawiązują strategiczne partnerstwo

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz wydawca serwisu Loan Magazine, Sfera Finansów SA, nawiązali strategiczne partnerstwo, którego celem jest współpraca przy organizacji Gali Loan Magazine Awards 2021. Tegoroczna edycja wydarzenia zostanie rozszerzona o merytoryczny kongres branżowy, który wraz z galą rozdania nagród, będzie przygotowany wspólnie przez PZIP & Loan Magazine.

Polski Kongres Pożyczkowy

Organizatorzy zapowiadają, że Gala i Kongres odbędą się 15 kwietnia 2021 r. we Wrocławiu z zastrzeżeniem, że ostateczna data wydarzenia, w związku z pandemią koronawirusa, będzie uzależniona od aktualnego stanu prawnego.

Jak zapewnia Sfera Finansów SA, wydawca Loan Magazine oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, uczestnicy Kongresu i Gali po raz pierwszy będą mogli uczestniczyć w przedsięwzięciu rynku pożyczkowego organizowanym z tak dużym rozmachem. Podczas dwudniowego wydarzenia organizatorzy zapewnią płaszczyznę do wymiany wiedzy, kontaktów i integracji środowiska. Zwieńczeniem będzie uroczyste wręczenie statuetek dla 50 najlepszych managerów rynku pożyczkowego.

– Gala Loan Magazine na stałe wpisała się w kalendarz imprez branżowych. W tym roku odbędzie się w odświeżonej formule wraz z kongresem pożyczkowym. Jako współorganizatorzy, wraz z Rafałem Tomkowiczem, prezesem Sfery Finansów SA, przygotowujemy dla gości dodatkowe atrakcje, o których będziemy informować w nadchodzących tygodniach. Mamy nadzieję, że okoliczności pozwolą nam spotkać się wszystkim fizycznie już 15 kwietnia we Wrocławiu – stwierdza Jarosław Ryba, prezes Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Gala Loan Magazine Awards 2021

– To będzie bardzo ciekawy rok. Z jednej strony digitalizacja wszystkiego co niezbędne na poziomie spełniania obostrzeń sanitarnych, a z drugiej wyzwanie w postaci organizacji spotkań w jak najbardziej przejrzystej i komfortowej formule. Taki właśnie będzie Polski Kongres Pożyczkowy, który organizujemy wspólnie z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych. Mam nadzieję, iż poranna część merytoryczna oraz wieczorna Gala wręczenia statuetek spowoduje, że każdy uczestnik opuści nasze wydarzenie z dużą ilością wiedzy przy jednoczesnej możliwości nagrodzenia brawami managerów wyznaczających trendy w polskim sektorze pożyczkowym. To wszystko we Wrocławiu we wdzięcznie brzmiącym miejscu „Kino Nowe Horyzonty”- dodaje Rafał Tomkowicz, prezes Sfera Finansów SA i redaktor naczelny Loan Magazine. 

Organizatorzy zapewniają, że planują zorganizować wydarzenie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i zgodnie z aktualnymi w dniu konferencji ograniczeniami dla wydarzeń tego typu oraz zastrzegają, że w przypadku, gdyby stan praw prawny uniemożliwił organizację wydarzenia w pierwotnie ogłoszonym terminie, odbędzie się ono, po wcześniejszej zapowiedzi, w pierwszym możliwym terminie po zniesieniu ograniczeń.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *