XIII Kongres Antyfraudowy

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Już 26 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Antyfraudowego organizowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych. Podczas Kongresu poruszona zostanie tematyka problemu wyłudzeń oraz fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

Wartość Kongresu Antyfraudowego

Wartością Kongresu jest jego ukierunkowanie na praktykę poczynając od identyfikacji wyłudzeń a na skutecznych narzędziach walki z fraudami kończąc. Ambicją organizatorów jest stworzenie forum wymiany poglądów i doświadczeń dla wszystkich uczestników rynku finansowego. Bowiem nawet najskuteczniejsze i wyrafinowane technologicznie narzędzia nie są w stanie zastąpić bezpośredniej wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów tych, którzy odpowiadają za skuteczność programów walki z wyłudzeniami.

Kongres jest skierowany do sektora bankowego, sektora leasingowego, ubezpieczeniowego, SKOKów, telekomów oraz przedstawicieli niebankowego sektora pożyczkowego.

Spotkajmy się 26 października w Warszawie!

Pełen program Kongresu i możliwość rejestracji dostępne pod linkiem:

https://zpf.pl/conference/kongres-antyfraudowy/

Podobne wpisy

Zamieść komentarz