FinAdTech to największa międzynarodowa konferencja sektora finansowego z zakresu marketingu partnerskiego. Już 20 września to niezwykłe wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

Międzynarodowe wydarzenie

FinAdTech to międzynarodowa konferencja organizowana w różnych krajach Europy. W tym roku odbędzie się m.in. w Moskwie i Barcelonie, a po raz pierwszy także w Warszawie.

Organizatorzy tego spotkania kładą ogromny nacisk na zapewnienie bogatego programu wystąpień specjalistów rynku e-finansów oraz wysokiego poziomu zaangażowania uczestników. Całe wydarzenie stanowi również wspaniałą okazję do networkingu i nawiązywania nowych znajomości biznesowych.

Każdorazowo w konferencjach biorą udział czołowi przedstawiciele i eksperci branży finansowej. Do tej pory spotkania spod szyldu FinAdTech zgromadziły 30 spikerów i 500 gości z 30 różnych krajów, a także ponad 500 uczestników online.

FinAdTech Warsaw

Polska edycja konferencji FinAdTech Warsaw to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się już 20 września w Warszawie. Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania ekspertów rynku, którzy podzielą się swoimi pomysłami, narzędziami i wizjami trendów rynkowych z uczestnikami konferencji. Będziemy mieli również okazję przyjrzeć się światowemu rynkowi e-finansów i trendom na nim panującym oraz omówić kierunki rozwoju sektora FinTech. Ponadto poznamy nowoczesne narzędzia służące promowaniu produktów finansowych i autentyczne historie zdobywania ruchu finansowego.

Program

Konferencja została podzielona na trzy bloki tematyczne. Są to:

  • DIGITAL FINANCE 2020. Przyszłość lendingu: trendy, raporty i prognozy
  • TRENDY FINTECH. Otwarta bankowość, big data i więcej
  • UDANY BIZNES. Historie sukcesu z pierwszej ręki

Blok DIGITAL FINANCE poświęcony został analizie obecnego kształtu i nadchodzących zmian rynku FinTech. W trakcie spotkania uczestnicy poznają m.in. czynniki wpływające na przemiany rynku, finansowe i prawne aspekty sektora, jego aspekt przemysłowy i prognozy rozwoju na nadchodzące lata. Na te tematy wypowiedzą się m.in. Jarosław Ryba (PZIP), Inoma Sesus (Grant Thornton Ireland), Thomas Pinter (Straal) oraz Michał Pawlik (SMEO).

W trakcie panelu odbędzie się również dyskusja specjalistów pod tytułem „Globalne trendy w digital finance: wyzwania i możliwości liderów rynku”. Wezmą w niej udział m.in. Łukasz Piechowiak (PZIP), Rafał Gibczyński (Solven Finance), Mateusz Gordon (PwC), Marat Nevretdinov (Grupa Europa) oraz inni eksperci.

W bloku TRENDY FINTECH wezmą udział: Krzysztof Kowalski (Creamfinance), Kasturi Vijay (Oracle FSGBU), Arkadiusz Cempura (Euro Bank S.A.) oraz Antoni Martyniuk (Convertiser). W tej części spotkania poruszone zostaną zagadnienia uczenia maszynowego w marketingu afiliacyjnym oraz innowacyjnych narzędzi do promocji podmiotów działających w sektorze FinTech, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych.

W trakcie ostatniego bloku tematycznego UDANY BIZNES zostaną poddane analizie historie biznesów z pierwszych stron gazet, poznamy również wnioski z udanych kampanii marketingowych, sprawy podmiotów stowarzyszonych oraz know-how specjalistów rynku. W spotkaniu wezmą udział: Jacek Kinecki (Przelewy24), Ewa Tumanów (Facebook), Łukasz Więckowski (Facebook) oraz Wojciech Kazimierski (Leaselink).

Dla kogo jest FinAdTech Warsaw?

Warszawska edycja międzynarodowego wydarzenia to niepowtarzalna okazja do wysłuchania opinii światowych liderów i ekspertów sektora FinTech. Na spotkaniu nie może zabraknąć przedstawicieli kadry kierowniczej banków oraz firm z sektora finansowego, np. firm pożyczkowych. Udział w konferencji to również wspaniała okazja do zdobycia niezwykle cennej wiedzy dla webmasterów finansów, przedstawicieli sieci partnerskich, agencji reklamowych i dostawców usług.

Organizatorem FinAdTech Warsaw jest sieć partnerska LeadGid, a partnerem medialnym wydarzenia jest Loan-Magazine.

Zarejestruj się na wydarzenie tutaj.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.