Świat walut cyfrowych zdecydowanie rośnie w siłę, a liczba osób zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty wzrasta z dnia na dzień. Jeśli też chciałbyś ulokować w nich swoje środki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Możesz otrzymać książkę „Kryptowaluty od zera”, dzięki której rynek walut cyfrowych nie będzie miał już przed Tobą żadnych tajemnic. 

PortfelBitcoin.pl to nowo uruchomiony portfel kryptowalutowy. Narzędzie przeznaczone jest nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w waluty cyfrowe. Właśnie z myślą o tych odbiorcach PortfelBitcoin.pl przygotował najnowszą promocję, w której każdy, kto zweryfikuje KYC – otrzyma darmowy egzemplarz książki Kryptowaluty od zera.

Książka „Kryptowaluty od zera” – dlaczego warto ją mieć?

Książka „Kryptowaluty od zera” to dawka podstawowej wiedzy na temat kryptowalut. Wyjaśnia wszelkie zagadnienia związane z tym rynkiem – zarówno matematyczne, jak również techniczne i finansowo-ekonomiczne. Pozwala zrozumieć rynek walut cyfrowych i nowoczesnych technologii, które już w tej chwili rewolucjonizują świat finansów.

Zaletą książki jest jej obiektywizm, bowiem nie przedstawia ona żadnych porad inwestycyjnych. To swoiste kompendium najważniejszych informacji dla wszystkich tych, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty.

Jak się zarejestrować?

Cały proces rejestracji jest niezwykle szybki i intuicyjny. Zajmuje klientowi zaledwie kilka minut i wymaga od niego jedynie podstawowych danych, takich jak adres e-mail, hasło oraz numer telefonu.

 

Po rejestracji konto trzeba jeszcze aktywować. Można tego dokonać za pomocą kodu rejestracyjnego, który użytkownik otrzymuje SMS-em.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać książkę?

Aby otrzymać darmowy egzemplarz książki „Kryptowaluty od zera”, należy założyć konto na portalu PortfelBitcoin.pl, a następnie przeprowadzić weryfikację KYC. Weryfikacja KYC (ang. Know Your Customer) to procedura identyfikacyjna, do której przeprowadzenia są zobowiązane banki i inne instytucje finansowe. Pozwala zweryfikować tożsamość klienta i upewnić się, że działa on zgodnie z literą prawa, a jego celem nie jest pranie brudnych pieniędzy czy kradzież tożsamości.

Książkę można otrzymać po pozytywnym przejściu procesu weryfikacji KYC i dokonaniu choćby jednej, dowolnej operacji na koncie. Może być to np. kupno albo sprzedaż kryptowaluty lub też jej wpłata czy wypłata z portfela. Konieczne jest również zgłoszenie chęci udziału w promocji poprzez zaznaczenie pola „chcę wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo książkę” w trakcie weryfikacji.

Jak przeprowadzić weryfikację KYC w PortfelBitcoin.pl?

W przypadku weryfikacji KYC na PortfelBitcoin.pl klient musi najpierw zalogować się na swoje konto w PortfelBitcoin.pl. Następnie za pomocą formularza weryfikacyjnego powinien przekazać zdjęcia swojego dowodu osobistego oraz zdjęcie siebie trzymającego dowód. Niezbędny będzie także dokument, który potwierdza adres zamieszkania.

Przekazane dane są zupełnie bezpieczne – gromadzone są one na osobnych serwerach i nie grozi im wyciek nawet wtedy, gdy dojdzie do ataku na platformę. Atakujący nie będą w stanie pozyskać żadnych wrażliwych informacji na temat użytkowników ani ich środków, bowiem te są gromadzone osobno.

Kiedy otrzymam książkę?

Książki trafiają do klientów maksymalnie w ciągu 2 tygodni od dnia spełnienia przez nich warunków promocyjnych. Są wysyłane kurierem na adres podany podczas weryfikacji KYC.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.