Już 6 maja, w ramach Akademii Doradcy Fines, rozpocznie się cykl webinariów pod hasłem „Teraz jest najlepszy czas na działanie”. Szkolenia skierowane są do osób pracujących w branży pośrednictwa finansowego. Pierwsze spotkanie online, pod nazwą Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u zostanie poświęcone analizie trendów na rynku kredytowym w Polsce. Gościem specjalnym będzie Sławomir Grzelczak, Wiceprezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej.

Pandemia i związany z nią kryzys w znaczący sposób wpłynęły na wiele sektorów gospodarki, w tym na branżę finansową. W trudnej sytuacji byli zarówno klienci, jak i banki, a także wszystkie osoby powiązane z rynkiem kredytowym. Jednak rok 2021 za sprawą szczepionki przeciw COVID-19 jest pełen nadziei.

„Teraz jest najlepszy czas na działanie”

Cały cykl webinariów „Teraz jest najlepszy czas na działanie” skierowany jest do pośredników kredytowych współpracujących z siecią Fines, którzy chcą być na bieżąco z rynkiem finansowym, nieustannie się szkolić i zwiększać sprzedaż produktów bankowych.

Pierwsze wydarzenie online, organizowane 6 maja, jest bezpłatne i ma charakter otwarty. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani pośrednicy kredytowi (również osoby niewspółpracujące z Fines). Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Gościem specjalnym będzie Sławomir Grzelczak, Wiceprezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej, który przeprowadzi analizę danych dotyczących rynku kredytowego w Polsce.

Inicjatorem i organizatorem cyklu wydarzeń online jest firma Fines SA – największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce, działający na rynku już od 16 lat.

– Najnowsze dane z BIK-u pokazują, że powoli wychodzimy z kryzysu i wkrótce wszystko może wrócić do normy. Na spotkaniu – wraz ze Sławomirem Grzelczakiem – zajmiemy się przede wszystkim analizą danych z ostatnich miesięcy. Zastanowimy się, czy możemy spodziewać się eksplozji popytu na kredyty, jaką przyszłość mają biura kredytowe oraz nad innymi ważnymi kwestiami. Serdecznie zapraszam na wydarzenie wszystkich pośredników finansowych – mówi Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines SA.

Plan wydarzenia online Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u:

  • Prezentacja i analiza danych z BIK-u dotyczących rynku kredytowego
  • Prognozy i trendy rynkowe okiem ekspertów
  • Odpowiedzi na najciekawsze pytania uczestników

Jako uczestnik otrzymasz:

  • możliwość zadawania pytań ekspertom z branży finansowej podczas transmisji NA ŻYWO
  • dostęp do nagrania przez kolejne 7 dni

Wydarzenie online Pośredniku! Poznaj fakty z BIK-u

Kiedy? Czwartek, 06.05.2021, godz. 10.00
Gdzie? Wydarzenie online
Jak? Za darmo!
Zapisy: https://bit.ly/3aOfnqA

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.