Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Kongres Consumer Finance, który odbędzie się 10 grudnia 2020. W tym roku wydarzenie przybrało formułę online.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Dostępny jest on na stronie internetowej. Rejestracja na tegoroczny Kongres jest zupełnie bezpłatna.

W czasie tegorocznego Kongresu poruszone zostaną tematy:

  • wpływu pandemii na branżę consumer finance,
  • uwarunkowań regulacyjnych i ich możliwego wpływu na rynek CF w 2021 r.,
  • przyszłości branży w czasach post-covidowych,
  • kierunków rozwoju modeli biznesowych na rynku consumer finance.

Podczas wydarzenia poznamy również wyniki konkursu na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu VERBA VERITATIS.

Kongres Consumer Finance

Kongres Consumer Finance już od kilkunastu lat zajmuje pozycję lidera branżowych wydarzeń rynku consumer finance. Każdego roku uczestnicy spotkania dyskutują o palących wyzwaniach, problemach, a także perspektywach całego sektora. Grono specjalistów wypracowuje również rozwiązania służące rozwojowi i bezpieczeństwu rynku.

Kongres przeznaczony jest dla kadry zarządzającej banków, instytucji ubezpieczeniowych, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego, a także instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw finansowych. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani problematyką consumer finance.

W trakcie trwania debat uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość włączenia się w dyskusje zadając pytania za pośrednictwem Sli.do.

Informacje o dotychczasowych edycjach Kongresu dostępne są na stronie https://kcf.projektekf.pl/o-kongresie

Serdecznie zapraszamy!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.