Ofin.pl – pożyczka przez internet

dodał Sylwia Stwora
15 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: posts Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Ofin.pl – mikropożyczka online

Ofin.pl należał do spółki Sfera Finansów SA, wydawcy grupy serwisów internetowych podejmujących temat finansów osobistych, bankowości i pożyczek pozabankowych. Obecnie właścicielem serwisu ofin.pl jest Grupa Loando. W ofercie Ofin.pl znajdziemy mikropożyczki online w kwocie od 100 do 1 500 zł, na których spłatę mamy 15, 30 lub 60 dni. Marka jest pośrednikiem Ferratum Banku (firmy wchodzącej w skład Ferratum Group), który jest jednym z największych dostawców oferujących krótkoterminowe pożyczki w Europie. Rola pośrednika sprawia, że Ofin.pl nie udziela pożyczek osobom, które równocześnie mają zobowiązanie w Ekspres Kasa (należy do Ferratum Banku) i odwrotnie. Obowiązuje zasada – jeden klient, jedna pożyczka.

[button style='red' url='https://pozyczkomistrz.pl/' icon='iconic-flash']Weź Pożyczkę w Ofin[/button]

 

Ofin – formalności

Formalności przy ubieganiu się o pożyczkę od Ofin.pl ograniczone są do minimum. Wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty, telefon oraz dostęp do bankowości internetowej. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty, wypełniamy prosty wniosek online. Decyzja o przyznaniu lub nie pożyczki wysyłana jest SMS-em. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź, musimy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr z naszego konta bankowego na jeden ze wskazanych przez firmę rachunków. W przypadku, gdy Ofin.pl przyzna nam niższą kwotę niż potrzebujemy, musimy odpowiedzieć SMS-em, że zgadzamy się na taką zmianę. Jeśli nie chcemy skorzystać z propozycji, nic nie robimy. Proces ubiegania się o pożyczkę automatycznie zostanie zakończony.

[button style='red' url='https://pozyczkomistrz.pl/' icon='iconic-flash']Wypełnij wniosek o pożyczkę Ofin[/button]

Ofin pożyczka za darmo

 

Ofin.pl darmowe pożyczki

Na nowych klientów czekają darmowe pożyczki, które maksymalnie mogą wynosić 1500 zł. Spłata zobowiązania może nastąpić w ciagu 15, 30 lub 60 dni. Przy najdłuższym okresie spłata rozłożona jest na 2 raty miesięczne (płatne co 30 dni). Oferta nie jest dostępna dla osób, które wcześniej skorzystały z usług Ekspres Kasa.

Jak wziąć pożyczkę Ofin

W celu wzięcia pożyczki należy wejść na stronę internetową marki i wybrać kwotę zobowiązania, o jakie chcemy się ubiegać. Wówczas porównywarka zaproponuje nam najlepsze oferty pożyczek online, z których w prosty i szybki sposób możemy wybrać tę najlepiej odpowiadającą naszym potrzebom finansowym. Przy wybranej przez siebie ofercie należy kliknąć przycisk “Złóż wniosek”, a następnie wypełnić prosty formularz. Już kilkanaście minut później możemy cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Wady i zalety Ofin

Marka umożliwia szybkie i wygodne odnalezienie najlepszych ofert chwilówek, pożyczek na raty i kart kredytowych. Warto również zaznaczyć, że Ofin.pl przyjmuje wnioski 24 godziny na dobę. Niestety sam proces rozpatrywania złożonych wniosków odbywa się wyłącznie w dni robocze oraz w soboty. Z kolei wnioski złożone w niedziele są rozpatrywane dopiero w poniedziałek.

Przykładowe koszty pożyczki Ofin

[infobox]Ofin.pl to porównywarka finansowa. Koszt pożyczki zależy od oferty, którą wybierze klient. [/infobox]

Ofin.pl – opinie

Ofin.pl należy do grona firm pozabankowych posiadających certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co potwierdza to, że jest godnym zaufania i uczciwym pożyczkodawcą. Figuruje również wśród Firm Wiarygodnych Finansowo (certyfikaty wydaje BIG InfoMonitor), czyli jest rzetelna, solidna i opiera swoją działalność o zasady fair play. Marka doceniana jest za szybkość udzielenia pożyczek (pieniądze pojawiają się do godziny, gdy mamy konto w tym samym banku, co firma), przejrzyste zasady udzielania zobowiązań oraz prosty proces ubiegania się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy. Po stronach minusów najczęściej wskazywany jest wysoki koszt całkowity pożyczki.

Ofin kontakt

Telefon kontaktowy: 585 004 307

[posts layout='medium-2-col-3' order='latest_reviews'][/posts]

Podobne wpisy

15 komentarzy

Ewelinkaaaa 25 lutego 2015 - 22:35

Ofin.pl obsługuje Ferratum, nie sprawdzają KRD! Szczególnie polecam obsługe klienta online na stronie ofin.pl!

Maria 8 lipca 2015 - 22:02

Korzystalam z ofin.pl szybko, dobra obsluga. Mialam problem z internetem to pomogli mi wszystko zalatwic przez telefon. Ofin godny polecenia

Dżony 13 lipca 2015 - 12:24

Bardzo dobra oferta, miła obsługa, kasa szypko na koncie. Nie mam uwag i polceam!

Tadeusz 14 lipca 2015 - 16:54

Udało się wszystko załatwić, chociaż przydzielono mi mniejszą kwotę. Bardzo miła Pani na komunikatorze.

Agnes90 22 lipca 2015 - 20:12

hej! ja bralam pozyczke w ofin i jestem zadowolona. wszystko bylo okej, zadnych haczykow, nie naciagaja 😉 zreszta pierwsza pozyczka za darmo wiec super!

Miro 26 lipca 2015 - 19:00

Też korzystałem z pożyczki w ofin. Moja opinia nie może być inna jak pozytywna. Dlaczego? Bo wszystko załatwili szybko i profesjonalnie. Do tego mają chyba najlepsza stronę www wsród wszystkich firm pożyczkowych.

Dominika 5 sierpnia 2015 - 14:59

Wszystko poszło bardzo sprawnie, nawet szybciej niż napisali. pierwsza pożyczka darmowa jest bardzo wysoka, więc nie trzeba płacić żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto świetna jest obsługa. Szczerze polecam!!!

Mateusz 13 sierpnia 2015 - 16:20

Bardzo dobra firma! Cała procedura poszła bardzo szybko, zwłaszcza, że mają konto w moim banku. Wszystkie informacje dostawałem smsem na bieżąco i dodatkowo Pani z obsługi szybko odpowiedziała na moje pytania. Ważne jest, że pierwsza pożyczka jest darmowa. Serdecznie polecam!!!

Urszula 28 sierpnia 2015 - 15:17

Wszystko poszło szybko, jasno i czytelnie. Faktycznie pierwsza pożyczka jest darmowa, nie ma tu żadnej ściemy. Wniosek i decyzja poszły bardzo szybko i sprawnie, po 15 minutach dostałam odpowiedź pozytywną. Konto mam w BZ WBK, więc pieniądze były chyba jeszcze szybciej. Trochę mało informacji na stronie, np. o przedłużeniu, które jest możliwe, trzeba grzebać w regulaminach.

Robert 3 września 2015 - 15:41

Dla mnie bomba. W zasadzie po godzinie od złożenia wniosku miałem już pieniądze na koncie i to przy pierwszej pożyczce. Więc to super opcja dla tych, co potrzebują szybkiej kaski. Polecam wszystkim!

Ofinka 9 września 2015 - 16:05

Jak pożyczka to tylko w Ofin. Teraz jest wszystko umiem i rozumiem, więc sama załatwiam sobie pozyczkę, ale na początku bardzo pomagała mi Pani z komunikatora na stronie. Polecam serdecznie, są bardzo uczciwi i konkretni.

Zbyszek 25 lutego 2016 - 13:54

Ofin i pani Malina z Ofina… Nic dodac nic ująć. Serdecznie polecam

kama 16 marca 2016 - 22:03

Ofin to jedna z najlepszych firm, z jaką miałam doczynienia. Tak jak jaest na ofin.pl – tak wszystko zgadza się w rzeczywistości. można śmiało polecać.

Wiktoria 29 lipca 2016 - 14:40

Szybko, mało papierów, miła obsługa klienta… rewelacja! Polecam wszystkim 😀

Tylip 27 lutego 2017 - 20:07

szybko i bez problemów – tylko brać pożyczki w ofin

Komentarze są wyłączone