Kontomierz jest kilkunastoletnim serwisem, który skupia rachunki bankowe i ułatwia zarządzanie swoimi finansami. Teraz Finelf przejmuje Kontomierz.pl, aby zainwestować w jego rozwój.

Kontomierz.pl to serwis uruchomiony w 2009 r. przez firmę Kontomatik. Narzędzie to przeznaczone jest do agregowania rachunków bankowych. Z założenia miało ułatwiać zarządzanie finansami osobistymi, jednak w ostatnich latach usługa ta nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Sam serwis prezentuje się bowiem nieco archaicznie i w przeszłości nie był odpowiednio rozwijany. Teraz, gdy Finelf przejmuje Kontomierz.pl, to wszystko ma się zmienić.

Finelf stawia na rozwój Kontomierza

Kontomierz jest serwisem o stosunkowo dużej rozpoznawalności. W ciągu kilkunastu lat działania marka wyrobiła sobie mocną pozycję w sieci, jednak obecnie cieszy się niewielką liczbą odwiedzających ze względu na przestarzały interfejs. Finelf liczy, że uda mu się przywrócić marce dawny blask.

Stanisław Duda, prezes Finelf, zapowiedział nowe inwestycje w rozwój projektu. Po przejęciu Kontomierz ma zyskać nowy wygląd oraz aplikację mobilną na iOS oraz Androida. Finelf przewiduje również, że w dalszej kolejności serwis zostanie wzbogacony o nowe, dodatkowe funkcje. Niewykluczona jest także międzynarodowa ekspansja.

Finelf to porównywarka produktów finansowych, którą zarządza głównie Czerwona Skarbonka. Firma posiada już doświadczenie w rozwoju podobnych portali, bowiem jeden z nich prowadzi w tej chwili na terenie Hiszpanii.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.