XI Kongres Sektora Pożyczkowego już 18-19 maja 2022

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
XI Kongres Sektora Pożyczkowego już 18-19 maja 2022

W dniach 18-19 maja 2022 w Hotelu Radisson Collection w Warszawie odbędzie się XI Kongres Sektora Pożyczkowego. W trakcie tego niezwykłego wydarzenia dojdzie m.in. do debaty na temat skutków wojny na Ukrainie i wpływu tego konfliktu na rynek finansowy.

Kongres Sektora Pożyczkowego po raz pierwszy został zorganizowany w 2012 r. W ciągu ostatniej dekady wydarzenie rozwinęło się, zyskując status największego cyklicznego spotkania sektora pozabankowego w Polsce. Kongres stanowi doskonałą platformę do dyskusji na temat aktualnego stanu rynku i jego perspektyw na przyszłość. Pozwala porozmawiać także o stosowanych na rynku praktykach biznesowych i ich usprawnianiu. Równocześnie w trakcie Kongresu cyklicznie poruszane są zagadnienia związane z najnowszymi regulacjami prawnymi – zarówno tymi o charakterze polskim, jak i europejskim.

Każdego roku na Kongresie pojawia się szereg przedstawicieli firm pożyczkowych, firm pośrednictwa finansowego, a także przedsiębiorstw zajmujących się doradztwem prawnym i strategicznym. Udział w tym wydarzeniu to także doskonała okazja dla dostawców produktów i usług związanych z kredytem konsumenckim. Mogą oni zaprezentować swoje oferty szerokiemu gronu odbiorców.

XI Kongres Sektora Pożyczkowego to rozmowy o:

  • aktualnym stanie europejskiego sektora pożyczkowego,
  • znaczeniu rynku pożyczkowego w Polsce,
  • skutkach wojny w Ukrainie i jej konsekwencjach dla sektora finansowego,
  • dyrektywie o kredycie konsumenckim i innych regulacjach rynku pożyczkowego,
  • kanałach sprzedaży produktów finansowych,
  • sektorze BNPL i perspektywach jego rozwoju,
  • ewolucji rynku kredytowego.

Loan Magazine wspiera inicjatywę organizacji Kongresu Sektora Pożyczkowego i jest partnerem medialnym tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału!

Podobne wpisy

Zamieść komentarz